Slovenija /slovenija/crna-kronika
40 ogledov

Sedem let zapora za umor očima

Komentarjev 1
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zlatane 23:38 09.december 2013.

    kar se dejanja tiče, vemo ni po zakonu niti najmanj sprejemljivo. tudi jaz imam isto diagnozo, ki jo je povzročila čez vseh meja nasilna mama, ki je bila tudi zelo huda bolnica, razcepljena osebnost, a je nikoli ni nobenemu uspelo ...prikaži več spravit na zdravljenje. če jo na primer ubijem jaz, bodo vsi obsojali mene. veze ima pri vseh policistih, z vsemi se je dala dol, zaradi česar se je poročeni moški bojijo. veze ima pri vseh sodiščih, tam je delala in tudi pri odvetnikih. veze ima pri zdravnikih, ker jih je vedno basala z darili. delala pa je tudi na raznih vplivnih službah. tamj je bila pohlevna, doma pa pravi tiran. v življenju mi je naredila slabo ime v rodnem kraju in tukaj, kjer sem poročen. IN POTEM SE LJUDJE ČUDIJO, ZAKAJ JE ŽRTEV ENKRAT VZELA ZAKON V SVOJE ROKE. ZAKAJ? ZATO, KER RABLJA NI USTAVILA ZA TO PRISTOJNA NOBENA SLUŽBA

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.