Ha ,nimajo pa muzejskih vlakov,ki nas tudi vozijo 4 ure iz ljubljane do maribora,pa še vmes si lahko ogledamo,kako delavci zabušavajo na “avtocesti“,ker gradijo tretji vozni pas,mater
Evo rešitev za naš promet,naročimo kitajcem da zgradijo proge v enem letu med mariborom in ljubljano,ker se vsak dan vozi 2000 ljudi.Prišparali bodo na času in denarju,pa še živeli bodo lahko doma,in ne bo treba tle najemati stanovanja ,simpl ko pasulj
Stalna podjebača na forumu. Kitajci delajo, tam ni nevladnkov, buzijev in levakov, petkovih kolesarjev. ...Tam je kapitalizem. Sedaj pa v luft pa me razsvetlita.
Res fajn. Sicer me ne zanima, ker imam že nekaj deset let težavo prečiti Maribor zahod vzhod in za to porabim dvajset minut. Ja, res pa me zanima, kaj naredijo z grafitarji, jim takoj odrežejo jajca, ali šele po tem,… ...prikaži več, ko jim odsekajo glavo.
Ko pride zagrenjen novinar v svet in izgleda da spozna kje smo zaostali pa se čudi, kako sistem komunizma na Kitajskem dosega take uspehe, Pri nas doma pa kumrovški dečki zagotavljajo blaznost iz sredine 20. stoletja. Ubogi, upajmo da se bo vrnil!
…zračna masa obe kompoziciji precej silovito odrine eno od druge?! Fiziko je pa presprical, ne! Vzemite 2 lista papirja in pihnite vmes. Nastane PODtlak, ki ju približa!
ja maš pravjože5827, predvsem zardi zelo leve nemčije ki jo vodi CDU/CSU- sami levi farje. a ne ! pa še ti krščansko nastrojeni desničarji imajo zlo zlobejo podstreho, ker zadnje čase obdačujejo bogate - verjetno je delavcem in revnemu sloju… ...prikaži veču že vsega zmanjkal da se polni malha ukrajinskim vojnim podžigalcem
Ortodoksni komunajzarji!!! Pri nas 2026: če hočeš v Ljubljano rabiš za 50 km po avtocesti dve uri, seveda, če imaš veliko srečo in pri nas 2030: če rabiš k zdravniku moraš imeti konja v štali. Vseeno ni vse tako črno.… ...prikaži več. Če boš imel konja boš imel tudi gnoj za krompir, in številk za sankcije tudi še ne bo tako hitro zmanjkalo. Lepo je v naši domovini biti mlad!
pa janko56 orka duš drugi tir je fertik, luknja ta druga v karavankah tud, vzem culo in bicikel pa se odpravi na jesenice pa mal poglej kaj se dela. da ne boš samotrobil traparije.
Gotovina je svoboda, Kitajci imajo uvedeno točkovanje, če te kamera dobi, da si pljunil na tla ali odvrgel odpadek na tla, ali bog ne daj, se kaj "bunil" proti oblasti...In ženske izbirajo moške, ki nimajo kazenskih točk, ker jima kot… ...prikaži več paru to olajša življenje..Popoln nadzor torej, skupaj s plačevanjem brez gotovine..
kot da tvoji neumnih komentarjev pa ni dej ne ga srat .......mi smo demokracijo vzeli za zase preveč svobodno..... svet bi bil lep brez neta samo poglej v rusijo moskvo da ga nimajo že pol leta pa vemo zakaj ne!
ooo ma niti geografija ti negre...no lepo.....Šanghaj - Vuhan ni isto..... še manj pa so netopirji za karkol krivi...... da pa greš na Kitajsko in negreš na Sanghajsko trznico oz bilokam ko gres in negres na njihovo trznico pa je… ...prikaži več đabe da greš okoli..... iz česar lahko zaključimo da iz mama hotela in Terstenjakove kleti se nisi zlezu.
Ha ,nimajo pa muzejskih vlakov,ki nas tudi vozijo 4 ure iz ljubljane do maribora,pa še vmes si lahko ogledamo,kako delavci zabušavajo na “avtocesti“,ker gradijo tretji vozni pas,mater
Evo rešitev za naš promet,naročimo kitajcem da zgradijo proge v enem letu med mariborom in ljubljano,ker se vsak dan vozi 2000 ljudi.Prišparali bodo na času in denarju,pa še živeli bodo lahko doma,in ne bo treba tle najemati stanovanja ,simpl ko pasulj
Če bi progo delali Kitajci , ne bi mogla šivilja okrasti 2 milijona in pol na samo enem projektu,,
Relacija nm-lj,roglič hitreje pride s kolesom, kot naši vlaki.
Cigo, po novem argentinec, kako pa se tam vozijo, ko je naš veličastni tako navdušen nad njimi..
Bodite veseli da nam je Avstro-Ogrska zgradila železnico, drugače je verjetno še ne bi imeli
Pa še res je
Kitajska je na super hitrem vlaku, EU pa parna lokomotiva crkuje pod težo orožja..
TGV v Franciji.
Robi, pejt spat, jutri imaš šolo.Bila je seveda primerjava gospodarstev EU in Kitajske...Vlaki so le simbolika bebo..
robi....nehaj se smešit. Prodajaš buče pa tega ne veš 😂
Stalna podjebača na forumu. Kitajci delajo, tam ni nevladnkov, buzijev in levakov, petkovih kolesarjev. ...Tam je kapitalizem. Sedaj pa v luft pa me razsvetlita.
Kdor bi tebe torolino poskušal razsvetliti, bi v temo brcnil..
Torolino, zarukane podjebače je rahlo sram.
Kitajska v 20 letih več tisoč kilometrov sodobnih železnic. Mi pa v 6 letih 27 km. Še ceno na km objavite v primerjavi z našim drugim tirom.
Pa še nekaj edino želežniško hitro progo v Europi imajo Srbi. Ne sicer tako hitro pa vendar kitajski izdelek.
Pa še metro bodo zgradili.
Res fajn. Sicer me ne zanima, ker imam že nekaj deset let težavo prečiti Maribor zahod vzhod in za to porabim dvajset minut. Ja, res pa me zanima, kaj naredijo z grafitarji, jim takoj odrežejo jajca, ali šele po tem,… ...prikaži več, ko jim odsekajo glavo.
https://www.youtube.com/watch?v=r9YJ1Q4AHRo
Naši v 20-ih letih še ljubljanske postaje ne obnovijo! Neizvoljeni levajzarji tipa šivilija so kvečjemu za pasje hišice postavljat!
Baje je ena šivilja ukradla 2 in pol milijona kot je rekla gospa Vesna KKKKKaj boste naredili s to lopovlakinjo ki je ukradla 2 in pol milijona
Zanimivo, kako gojeni papagaji to vstrajno ponavljajo medtem, ko tisti, ki jih pod/od/učijo nimajo nobenih dokazov..
O, Endrekec, si še živ! Me veseli, da novi tableti delajo čudeže!
Ko pride zagrenjen novinar v svet in izgleda da spozna kje smo zaostali pa se čudi, kako sistem komunizma na Kitajskem dosega take uspehe, Pri nas doma pa kumrovški dečki zagotavljajo blaznost iz sredine 20. stoletja. Ubogi, upajmo da se bo vrnil!
Večina žal tega velikega napredka Kitajske ne bo doživela. Še dobro, da njihove izdelke in vsesplošen napredek lahko kupimo in nosimo v rokah..
Ti blokar, jim boš štrikal zokne za preživetje.
Torolino pazi da ne osraneš na Bebe čaju, če vam Jajo ukine pongo sok
V Franciji imamo TGV. Od 1981, že 45 let.
Kaj ti poveš ! Očitno so vsi bolj razviti kot kitajci..
pri nas pa imamo vlake stare 45 let
…zračna masa obe kompoziciji precej silovito odrine eno od druge?! Fiziko je pa presprical, ne! Vzemite 2 lista papirja in pihnite vmes. Nastane PODtlak, ki ju približa!
Evropa crkuje pod težo levičarskih vlad.
Ne reči, da so desni neoliberalci garancija uspeha. Sploh pa tisti krščanski Merzovi.
ja maš pravjože5827, predvsem zardi zelo leve nemčije ki jo vodi CDU/CSU- sami levi farje. a ne ! pa še ti krščansko nastrojeni desničarji imajo zlo zlobejo podstreho, ker zadnje čase obdačujejo bogate - verjetno je delavcem in revnemu sloju… ...prikaži veču že vsega zmanjkal da se polni malha ukrajinskim vojnim podžigalcem
Ortodoksni komunajzarji!!! Pri nas 2026: če hočeš v Ljubljano rabiš za 50 km po avtocesti dve uri, seveda, če imaš veliko srečo in pri nas 2030: če rabiš k zdravniku moraš imeti konja v štali. Vseeno ni vse tako črno.… ...prikaži več. Če boš imel konja boš imel tudi gnoj za krompir, in številk za sankcije tudi še ne bo tako hitro zmanjkalo. Lepo je v naši domovini biti mlad!
Ampak koliko novih up.imen je v mesecu ljubezni na Trstenjakovi. Sami mladi kletni intelektualci, ki hitijo komentirat..
Je to prebrala naša butara Alenka?
Sedaj imajo izdajalci škarje in platno..Zanimivp bo videti kaj nam bo gradila Nsi z Vrtovcem in klero sekto.
pa janko56 orka duš drugi tir je fertik, luknja ta druga v karavankah tud, vzem culo in bicikel pa se odpravi na jesenice pa mal poglej kaj se dela. da ne boš samotrobil traparije.
kitajci nimajo gotovine........pri nas pa naredijo levičarji cel halo če bo europa ustanovila digitalni euro :D
drgac so glavni za gotovino vpisat v ustavo bli desnicarji.....k kako bi drugače utajal davke !
Gotovina je svoboda, Kitajci imajo uvedeno točkovanje, če te kamera dobi, da si pljunil na tla ali odvrgel odpadek na tla, ali bog ne daj, se kaj "bunil" proti oblasti...In ženske izbirajo moške, ki nimajo kazenskih točk, ker jima kot… ...prikaži več paru to olajša življenje..Popoln nadzor torej, skupaj s plačevanjem brez gotovine..
taki red rabimo mi......upam da bo janša prevzel oblast nad levičarji!
jst hočem turbo kapitalizem takega kot je na kitajskem!
Slava...imaš vso pravico do tega, biti mazohist ni kaznivo...
Kako bos pa pol neumnosti tipkal?? Prst riza in to je to od jutra do vecera + vikende!
kot da tvoji neumnih komentarjev pa ni dej ne ga srat .......mi smo demokracijo vzeli za zase preveč svobodno..... svet bi bil lep brez neta samo poglej v rusijo moskvo da ga nimajo že pol leta pa vemo zakaj ne!
Kitajci imajo gotovino in jo tudi uporabljajo. Ne bluzi cigo.
ne nimajo na vsaki postaji plačujejo s telefonom...........očitno nisi bil tam jst sem bil!
Jst tud bil…ce se ze hvalimo….npr na šanhajski trznici nebos uspel nic z kartico placat…zgolj gotovina!
Tlačan je bil povsod kot nagrada zvestobi veličastnemu voditelju..Ta pa je znan nasprotnik tistim, ki jih vodi komunistična partija..
glavni obozevalec komunizma, ne pa nasprotnik komunistom! To nasprotovanje je sam za igranje zrtve!! Bez ograničenja trajanja mandata!
haha na tržnici tam kjer je vse skp začelo z covidom bravo........kej nimaš tolk dnara da si moral hodit v revne predele kot je tržnica hahah
ooo ma niti geografija ti negre...no lepo.....Šanghaj - Vuhan ni isto..... še manj pa so netopirji za karkol krivi...... da pa greš na Kitajsko in negreš na Sanghajsko trznico oz bilokam ko gres in negres na njihovo trznico pa je… ...prikaži več đabe da greš okoli..... iz česar lahko zaključimo da iz mama hotela in Terstenjakove kleti se nisi zlezu.
audi...pusti cigota..nima blage veze...