Bebast naslov, nevreden novinarja! Pa kakšne klofute vi vidite??? Neprestano se omenjajo neke klofute. Človek kar pomisli, da avtor takšnih člankov v sebi zadržuje neko agresijo, ki jo sprošča na tak način. Malce več profesionalnosti ne bi škodilo!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Bebast naslov, nevreden novinarja! Pa kakšne klofute vi vidite??? Neprestano se omenjajo neke klofute. Človek kar pomisli, da avtor takšnih člankov v sebi zadržuje neko agresijo, ki jo sprošča na tak način. Malce več profesionalnosti ne bi škodilo!