Magazin /magazin/vip
45378 ogledov

Sin našega glasbenika umira, kolegi so mu obrnili hrbet

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Perkmandlc 16:22 06.avgust 2018.

    Takole bom napisal. Sem star že skoraj 70 let, ampak jaz ZA TEGA ČLOVEKA, ne pod pravim Imenom, kaj šele pod NAMIŠLJENIM ŠE NISEM SLIŠAL. Mogoče tudi GLASBENIKI NE. Kako bi se kar tako "od oka ", ko rečemo, množično ...prikaži več začela neka pomoč<? Ali nebi napisali NORMALEN PRIIMEK, kaj dela, kje dela, pa posebej še "umetniško ime"? REBEKA, ne pljuvaj kar tako po ljudeh. Vemo da si bila bolna, lepo da si ozdravela, ampak NIMAŠ NOBENE PRAVICE PO MEDIJIH PLJUVAT PO LJUDEH. Otročku pa vse najboljše. L. P. KNAP

  • Vasilij Vasquez 19:34 06.avgust 2018.

    Jaz bi sam to rad rekel, da Dremljeva ni nobena pevka. Je sam nek multipraktik, amater, ki probava bit vse po mal. To da primes mikrofon in pojes te se ne naredi pevca. Da skos kuhas doma, se nisi Chef. ...prikaži več Vem pa da je kokoska ki se povsod izpostavlja kjer si je mozno naredit mal reklame. Definitivno pa ni pevka, tudi ce poje. Rad popravljam avte, ampak nisem mehanik.

  • perhan63 08:45 07.avgust 2018.

    ma spet presežek novinarstva..bravo ana

  • jakec1575 09:11 07.avgust 2018.

    Naslov članka je zelo neokusen. Še posebno, ker ne poznamo ozadja. Bad bad zurnal24

  • Kabouter 16:23 09.avgust 2018.

    280.000 ljudi nas živi po pragom revščine, Zakaj dobrodelen koncert za popolnoma neznanega glasbenika, ki ne da nima finančnih problemov. Ravno nasprotno z pomočjo njegove mamice Ksenije, ki je osnovala sekto Esena se koplje v denarju, živi udobno brez da ...prikaži več bi karkoli delal in sanja o glasbeni karieri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.