Magazin /magazin/vip
67166 ogledov

Sin Simone Weiss spremenil spol, spoznajte jo!

Komentarjev 30
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:58 24.september 2024.

    Samo oglas, nič drugega. Rabi samo še razmerje med kakovostjo in ceno. Simona se lahko obrača v grobu.

  • 4krogci 12:43 24.september 2024.

    Ajme meni 🤮

  • Avatar Syn
    Syn 15:08 24.september 2024.

    Kar je defektno, je defektno. Norega še lahko ozdraviš, defektnega pa nikakor več.

  • dare326 13:55 24.september 2024.

    Z moškimi rameni kot omara. Slaba prehrana, preveč cukra da tak rezultat.

  • ferdopis59 14:39 24.september 2024.

    To je osebno njegov problem kaj - moški/ženska. Komentatorčki ne nas bombadirat z kometarji in frustracijami nekih navidez javnih in uplivnih osebami. Te osebe je naredil oz. so naredile osebe, ki so želele z njimi zaslužit.

  • Željko 17:04 24.september 2024.

    Ni denarja za male otroke ki potrebujejo zdravljenje da preživijo. Se pa denar vedno najde za take izrodke. Vedemo se kot da nismo del zemlje - narave. Narava take izrodke sama odstrani.

  • bogomir95 15:14 24.september 2024.

    Polna ritka vsega in tak je rezultat !

  • Rim 16:42 24.september 2024.

    In kaj je to posebnega, če hoče malo probati še ono stran, kar naj. Ni pa zaradi tega pisati cele članke, Sicer boste morali pisati še, da naslednji dan pa ni spremenil nazaj.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 06:21 25.september 2024.

    Sam osebno vidim moškega in ne ženske in nehajte že s to woke liberalno propagando!!! Talent my ass,brez posluha!!! Kakorkoli obrneš je moški,pa da se hebeš!!!

    • francek 06:58 25.september 2024.

      Točno tako, postal je pohabljen moški.

  • bleki 20:48 24.september 2024.

    Bogi je, še žal mu bo.

  • Nevica 05:07 25.september 2024.

    Telesna govorica in gibanje sta moška, glas je fantovski, oblačila so moška....Ne vem, prav čudno je vse skupaj. Dvomim, da se na tak način ozdravi izgubo mame. Vendar, če se nekdo tako odloči, se pač odloči....saj mora v vsakem primeru ...prikaži več živeti s posledicami...

  • Pierre 15:04 26.september 2024.

    Za to pesem Proeskega moraš imeti GLAS najmanj kot Alenka Pinterič ali Elda Viler, pa nočem bit zloben kritik...enako velja za ''novodobne'' bolj znane pevke

  • Nevica 09:27 25.september 2024.

    Ni mi jasno zakaj očetov priimek ni dober? Samozavestna oseba ne bi vnovčevala maminega priimka...

  • Nevica 09:35 25.september 2024.

    No, pa da ne bomo samo kritizirali, vokal ima potencial in bi se ga dalo primerno izšolati in povečati obseg. Tudi vse ostalo se da naučiti. Škoda bi bilo, če ne bi.

  • miran29 15:38 24.september 2024.

    weiss je židovski priimek, odtod tudi take prirojene anomalije v židovski populaciji...in to potem židje še propagirajo po svojih medijih....

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:32 24.september 2024.

    Folk a res morate popljuvati popolnoma vsakega, ki ni enak retard kot vi? Si predstavljate čez kaj vse je mogel/ mogla, da danes živi tako življenje kot si je želela? Čez kaj je morala tudi njena družina, koliko denarja je ...prikaži več bilo vloženega? Popljuvate čisto vse kar leze in gre!!! Dajte prvo pomesti pred svojimi pragovi, kdaj se v ogledalo poglejte,... in končno začnite živeti svoje življenje namesto, da se onanirate na druge, ki živijo morda malo drugače od nekih zastarelih namišljenih standardov.

    • Avatar Syn
      Syn 15:11 24.september 2024.

      Daj ne kvasi neumnosti, da te kdo slučajno ne bere tu. To je pubec in gotovo. Žal je defekten, ampak je vseeno pubec. Se je res tak težko s tem sprijaznit? Če pa tip res ne ve kar je, v ...prikaži več kar dvomim, naj se sleče pred ogledalom in bo takoj vedel v katero moštvo spada.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 15:53 24.september 2024.

      Syn tvoje omejeno razmišljanje je zaskrbljujoče. Upam, da nimaš otrok.

    • edv 16:40 24.september 2024.

      @Mehičanka76 In kaj, če ima otroke? Jaz se takemu otroku takoj odrečem in razdedinim. Če moja beseda in zgled ne zaležeta in svoje tumpa, potem je bolje da gre stran od mene.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 16:55 24.september 2024.

      edv kakšni omejeni umi hodite po svetu. Očitno ti ne razumeš, da pri takih stvareh ne gre za vzgojo, zgled, okolje,..

    • edv 16:57 24.september 2024.

      @Mehičanka76 Seveda gre. Hvala, da ste pohvalili moj omejen um. Seveda sem omejen. Če ne bi bil omejen, ne bi pisal komentarjev tule, tako kot vi... Samo če je otrok tako tumpast, se mu raje odrečem. Če ne posluša staršev, ...prikaži več, ki mu želijo le dobro.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 17:10 24.september 2024.

      edv OMB saj ti nisi resen!? Sklepam, da si iz Janezove baze!

    • edv 17:13 24.september 2024.

      @Mehičanka76 Nisem. Slabo sklepate.

    • Avatar SS666
      SS666 19:19 24.september 2024.

      Evo,kaj so pravi dedci....,"SATELITI - Vozi lola Audija".

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:24 25.september 2024.

      "edv kakšni omejeni umi hodite po svetu. Očitno ti ne razumeš, da pri takih stvareh ne gre za vzgojo, zgled, okolje,.." Res je,ne gre za to kar si napisala, ampak za mentalno bolezen,vsak strokovnjak ti bo to potrdil!!! Rodil se ...prikaži več je kot moški in ostal bo do konca življenja moški!!! Pa jebite se s tem, da smo omejeni, ker tega ne sprejmemo!!!

    • edv 22:42 25.september 2024.

      @Pantani2 Ko hoče biti Pantani2 Pantani. Kako hitro je umrl :) Debilno.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 06:13 26.september 2024.

      Če pozorno še 1x prebereš komenatr, ta ni bil namenjen tebi, ampak mehičanki. Bo šlo?!

    • Avatar SS666
      SS666 10:17 26.september 2024.

      Simona mi ni bila nikoli všeč,niti kot pevka niti kot oseba... .Sin se je odločil kakor se je,sprejel svobodno odločitev in najbolj važno,da se dobro počuti v svoji koži... .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.