Skoki s stolpa.rus.samo dve kapljic3 so špricelne,pri američanu ena,bri bosanco nobena.oglasi se sodnik in prosi bosanca naj ponovi skok in skoči v bazen.
V rekah pod mostovi je vse zivo in lahko človek na marsikaj prileti. Od nakupovalnih vozičkov, koles do nevemcesa. Poznam osebno tak primer. Koncal se je s sivanjem.
Naravna selekcija,če bi pol naših poslancev skočila iz mosta,bi Slovenija spet malo zadihala.
Prav imaš. Poslanci Svobode, SD in Levice so res naduti in pokvarjeni škodljivci, zato nikakor ne spadajo v parlament.
Skoki s stolpa.rus.samo dve kapljic3 so špricelne,pri američanu ena,bri bosanco nobena.oglasi se sodnik in prosi bosanca naj ponovi skok in skoči v bazen.
V rekah pod mostovi je vse zivo in lahko človek na marsikaj prileti. Od nakupovalnih vozičkov, koles do nevemcesa. Poznam osebno tak primer. Koncal se je s sivanjem.