Zakaj je v Sloveniji vedno več “Napak v električni napeljavi”?
Na strehi so gorele zunanje enote toplotnih črpalk.
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Zakaj je v Sloveniji vedno več “Napak v električni napeljavi”?
Na strehi so gorele zunanje enote toplotnih črpalk.