Posledice adrenohroma kot bolani pedofil in tega, da je jedel človeško meso.
Boli me k.... Za njega.
kako nekdanji princ?? Še vedno je princ..sam naziva nesme javno uporabljat....če pa pride do česarkoli in vse ostale člane kraljeve potamanijo pa bo postal še kralj, neglede na njegove izprijene dogodivscine!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Posledice adrenohroma kot bolani pedofil in tega, da je jedel človeško meso.
Boli me k.... Za njega.
kako nekdanji princ?? Še vedno je princ..sam naziva nesme javno uporabljat....če pa pride do česarkoli in vse ostale člane kraljeve potamanijo pa bo postal še kralj, neglede na njegove izprijene dogodivscine!