Avto /avto/iz-druge-roke
5330 ogledov

Skrivnost aditivov za goriva

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dusan72 07:52 09.maj 2021.

    Prodajanje megle. Še bolj žalostno pa je da praktično vse SLO strani taisto kakanje ponujajo v svojih "oglasnih sporočilih". Dvoličnost? Sprašujem za prjatla?

  • Jernej65 09:30 09.maj 2021.

    Avtomobilski aditivi in super živila imata zelo podobno lastnost. Eno in drugo nič ne pomaga, kvečjemu lahko samo škodi. Zelo uspešna sta samo pri sušenju denarnice naivnih ljudi, ki jih je presenetljivo veliko.

    • Carbon 11:26 09.maj 2021.

      Tud sam sem bil skeptičen,posebi pri add DPF.Se zelo obnese,od takrat ko sem ga začel uporabljati se ne zabije več v filtru že celih 5 let, 3x na let dodatek.

    • Jernej65 12:10 09.maj 2021.

      Če bi razumel tehnologijo čiščenja PDF filtra, bi hitro ugotovil da mečeš denar skozi okno.

    • Carbon 12:52 09.maj 2021.

      Dokler se vidi učinek na zadnjem delu avta od saj in to samo takrat,ko se uporablja aditiv potem ne moreš bluzit,da niam pojma!tud priklop na rac.pokaze da ni nič zapacano.pa stem,da mam večinoma kratke relacije,ko se ne vklop čiščenje DPF-a.ce ...prikaži več maš pa ti svoj avto električni,pa te razumem da ti ne pomaga noben aditiv😂!

    • Jernej65 13:27 09.maj 2021.

      Imamo tri sodobne avtomobile z DPF filtri in mi na kraj pameti ne pride, da bi dolival neke drage, čudežne zvarke, ki bi jih, če bi bili potrebni, najprej priporočal proizvajalec. Razen seveda Adblue.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.