Nič novega, v UKC Maribor leži Slovenka ki pogodbeno dela v turističnem hotelu v Avstriji. Njeno stanje je zelo resno, ker je dobila hudo bakterijo v levo dlan. Žal ni uporabljala rokavic pri svojem delu.
Nekako se mi je zdelo, da bo pisalo, da je bival v hotelu v katerem so nastanjeni tudi migranti!? Ampak v prispevku piše, da gre za hotel, kjer se zbirajo same na videz fine persone, očitno pa pujsi pod krinko… ...prikaži več in zato bi se znalo zgoditi, da bo na koncu za slabo higieno krivo osebje, torej sobarice in ostali, še posebno, če so ti vere, katera zapoveduje izogibanje pujsom...
O tem je doma že Zala T. poročala..Pa Naš domoBranko bo spet zdravstveno ogrožen. Pa kaj glavno, da so plače statusu primerne.
Škoda. ta domoBranko spet ne bo minister.
Nič novega, v UKC Maribor leži Slovenka ki pogodbeno dela v turističnem hotelu v Avstriji. Njeno stanje je zelo resno, ker je dobila hudo bakterijo v levo dlan. Žal ni uporabljala rokavic pri svojem delu.
Nekako se mi je zdelo, da bo pisalo, da je bival v hotelu v katerem so nastanjeni tudi migranti!? Ampak v prispevku piše, da gre za hotel, kjer se zbirajo same na videz fine persone, očitno pa pujsi pod krinko… ...prikaži več in zato bi se znalo zgoditi, da bo na koncu za slabo higieno krivo osebje, torej sobarice in ostali, še posebno, če so ti vere, katera zapoveduje izogibanje pujsom...