Slovenija
32405 ogledov

Slovenci danes kot mlada teleta planili v naravo

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 17:15 20.februar 2021.

    Kar zadeva mene je vsaj odpiranje regij bil velik kiks. Še dolgo ne bi smeli, čisto čredni nagon ljudi pač. Trgovine pa upam ostanejo trajno odprte ne glede na situacijo, ker sem prepričan, da ne prispevajo nič k obolevanju prispevajo ...prikaži več pa k uničevanju gospodarstva, povsod vidim, da se vsi držijo ukrepov v trgovinah vsaj.

    • Janez 17:33 20.februar 2021.

      Policijska ura pa te ne moti kaj??Policijska ura sigurno tudi nič ne prispeva k okužbam pa jo še vedno imamo!

    • vzev 18:13 20.februar 2021.

      Ukiniti bi bilo potrebno vse te neumne ukrepe. Seveda gredo sedaj ljudje ven, ker prej so se bali samo kazni, ne pa virusa. Malo kdo si lahko privošči več kot 800€ kazni, če hočeš spraviti družino v drugo občino. Naj ...prikaži več že enkrat vse odprejo in ukinejo neumne ukrepe, ki služijo samo temu, da nekdo služi evrčke. Nasploh pri testih.

    • mitja20 18:27 20.februar 2021.

      Spet bo Corona stanje,narod je fuknjen

    • Anonraaa78 20:46 20.februar 2021.

      Dobesedno fuknjen ja! vzev: povej to eni prodajalki,ki je 4 dni nazaj fasala korono in ze 4 dni komaj diha!! Je pa mlajsa pupa in ne kaka stara zenska!

    • mph 21:49 20.februar 2021.

      @janez, marsikaj me moti, pa podpiram kot nujno zlo. Policijska ura je mišljena enostavno, da se posredno prepreči žurke in potencialno nevarno druženje, poglej si malo Francijo, kjer imajo ob nori 18. uri, kar je too much, pa vendarle kaj ...prikaži več naj rečemo, da imajo Janšo na oblasti? Pa veliko naprednih EU držav jo ima prav tako. Če je to sicer bil cilj, bi lahko bila od recimo 22h do 5h, pa bi še vedno verjetno dosegla namen.

    • vzev 08:41 21.februar 2021.

      Anonraa78, mogoče bo pa ravno ta corona tej trgovki rešila življenje. Ker ima po vsej verjetnosti še kakšno bolezen za katero ne ve. Ker z vsemi, ki sem se pogovarjal, da so preboleli corono, so rekli, da še rajši enkrat ...prikaži več zbolijo za korono kot pa za gripo.

    • Anonraaa78 20:36 25.februar 2021.

      vzev ta prodajalka je cisto zdrava oseba,vse je kot mora biti.Samo korona je naredila svoje in nic drugega!

    • vzev 09:10 27.februar 2021.

      Ja, naj gre na kakšne preglede, pa bo mogoče ugotovila, da le ni tako zdrava.

  • Anonraaa78 20:27 20.februar 2021.

    Pravkar se vrnil iz Kopra! Ko clovek prebere tukaj na portalu,da na obali ni blo oziroma je bilo malo ljudi postane jezen,ker ni korektno porocanje to. Iz prve roke povem,da je obala bila danes polna ljudi,predvsem s tablicami LJ,KR,CE. Ljudi ...prikaži veči je bilo res ogromno, razdalje medsebojne se sploh ni blo mozno niti drzati,ker se je hodilo dobesedno eden poleg drugega! Sprehajalisce ob morju proti Izoli polno polno ljudi.Center Kopra prav tako,McDonalds je bil okupiran kot ze dolgo ne. 1 od 2

  • Anonraaa78 20:28 20.februar 2021.

    Cakalo se je v dolgi dolgi koloni,ki je segala kar na glavno cesto proti Planet centru.Torej kakih 700 metrov sigurno.Kar se tice pa trgovin pa skoda besed!Trgovski centri nabiti do onemoglosti,pred notranjimi trgovinami se je čakalo na vstop,skoraj povsod najmanj ...prikaži večj 8-10 ljudi,ponekod pa je bila vrsta dolga kar 20 oseb.Se pogovarjal z varnostnikom,ki pravi,da mora kar veliko opozarjati ljudi na pravilno nosnjo mask,ki se jo nosi pod nosom in pod brado. 2 od3

    • Anonraaa78 21:33 20.februar 2021.

      Ocitno si se nasel v mojih besedah tako da....to besedo uporabi raje pri sebi!

  • Avatar MS
    MS 18:50 20.februar 2021.

    Moja laična prognoza: V prvi dekadi marca močan porast okužb!

    • Anonraaa78 20:31 20.februar 2021.

      Tocno to tudi jaz mislim! Skoda je bilokake debate.....LJUDI JE ENOSTAVNO PREVEČ na kupu skupaj!

  • rd2dmk2 18:42 20.februar 2021.

    mislim da se pretirava. ljudje so zunaj daleč narazen, sonce sije in dela vitamin D. še kakšen dan pa bo že regrat za nabirat. po moje bolje, kot če bi odprli oštarije, pa bi vsi notri za šankom viseli, pa ...prikaži veča se slinili pred kelnarcami al kelnarji, da ne bo diskriminacije. je soncepa ni treba v fitnes. pa ne se bat corone. sam ne preveč se najest, da ne bo težav s srcem, ker tu bo pa problem predno vas dohrarji vzamejo v obdelavo, se lahk zgodi, da vas v strahu pred delom, kar predajo pogrebnikom.

    • dare326 20:48 20.februar 2021.

      Vitamin D se dela, ko je kot sonca večji od 45 st. To bo šele čez en mesec.

  • Anonraaa78 20:29 20.februar 2021.

    Glede na to,da je v Kopru kar hudo glede novih okuzb se je prav za bati kaj bo naslednji teden ali se teden kasneje,ker danes se je veliko ljudi vrnilo nazaj v svoje regije! Osebno mislim,da je vlada prevec pohitela ...prikaži več z odpiranjem,ker tile prizori danes na obali so bili enostavno preveč!! Admina prosim,da mi javi kam lahko posljem kaksno sliko,da jih RTV objavi tu!Imam jih kar nekaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.