Magazin /magazin/vip
145904 ogledov

Slovenski podjetnik tarča posmeha, ker živi s starši, sedaj z njimi še na dopust

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:05 27.julij 2023.

    Njega nobene noče ne zato, ker živi pri starši, pač pa zato ker je zatežen sluzakar. Da je še vedno v mamam hotelu pa zakaj ne, v Italiji ni to nič čudnega.

  • munja 13:31 27.julij 2023.

    Vsak ima pravico živeti tako, kot mu najbolj odgovarja.

  • satir 14:49 27.julij 2023.

    nekdo bo skrbel za strše na stara leta. lepo. kaj pa je narobe, če znajo živet skupaj in se ne vtikat drug v drugega...

    • Avatar Tomaž Gorec
      Tomaž Gorec 07:56 28.julij 2023.

      Jaz tudi ne vem zakaj ljuti tako skrbi, če živim pri mami.

  • wax 14:16 27.julij 2023.

    Jao jao.. Ok, se pravi... 1: ženskam je govoril, da živi pri starših in ga nobena ni marala - res čudno. 2: se prav tip je začel lagat že na prvem zmenku - res dobr začetek kakršnegakoli odnosa. To je ...prikaži več recept za katastrofo. 3: tip kvačka in plete, ne zna pa prat perila, sam pazi to.. ker mu nikol ni blo treba. Vsakmu privoščim vse najboljše, ampak to da si kao nek vloger ipd.. takih stvari ne greš govorit, sploh če hočeš, da te sploh kera še pogleda.

  • Majazmaja 12:06 27.julij 2023.

    Kaj pa ta gospod sploh počne? Naredimo en summary: pri več kot 50. letih še vedno živi pri mamici s katero si, predvidevam, delita stanovanje. Pregledala sem nekaj njegovih vpisov in tale gospod pri 50. ne izgleda in ne komunicira ...prikaži več kot nekdo, ki je marriage material. Če sem odkrita, niti f* material ni ... In potem še sanja, kako ženske v reproduktivni dobi komaj čakajo, da jim šenka en spermij? Resno?

    • wax 14:40 27.julij 2023.

      well said

    • Soljatar 15:04 27.julij 2023.

      ta tip je bil včasih lastnik diskoteke Afrika v Trebnjem,...svoje cajte je bla največja in najbolj obiskana diskoteka na dolenjskem, tudi po par tisoč ljudi na kakšnih eventih...

    • Soljatar 15:05 27.julij 2023.

      model se najbrž ne sekira preveč zarad bab in po svoje ima prav.

    • wax 15:47 27.julij 2023.

      Izjava: "V primeru, da dobim resno žensko, s katero bi si ustvaril družino, bi si pa na enem hribčku, nekje na samem, ob gozdu, naredil majhno leseno hiško", pa nakazuje, da mu ni čisto vseeno in bi rad imel družino.

    • Soljatar 16:05 27.julij 2023.

      ja sej, če bo slučajno kej najdu v redu, če ne pa tut prav...

    • munja 16:25 27.julij 2023.

      Mi je čisto vseeno, kaj počne v svojem življenju. Tako si je zamislil in pika. Če bo pa kaj drugače, bo pa tudi prav.

    • Avatar Tomaž Gorec
      Tomaž Gorec 07:54 28.julij 2023.

      Prav imate, res nisem oseba, ki bi ga ženska želela poročiti,..

  • indigokid 08:37 28.julij 2023.

    tip ma čist prav, čeprav mu manjka malo več globine, ker v svojih vlogih prehitro izpade kot kak kmet, ampak ne more vsak imet vsega pač ... je imel pa od nekdaj dost odfukan lajf, ne bi hotel bit na njegovem mestu :)

  • Toma 14:33 26.avgust 2023.

    Vidim Tomaž, da si vse ženete k srcu kot tudi jaz ki sem že blizu 60-ih. Ampak pri teh letih se človek že nekako sprijazni... Na prvi pogled mi ne manjka čisto nič razen kakšnega bolj atraktivnega pleha, ki pa ...prikaži več si ga lahko mimo grede privoščim, ampak nočem biti Balkancem podoben! Tudi sam biti ni tako slabo, če vidiš da praktično vsak zakon razpade!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.