Slovenija
57 ogledov

Slovenija bo znova vstala 11. januarja

Komentarjev 41
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Riquelme 12:05 30.december 2012.

    In potem boste prišli na oblast anarhisti, potem bo teklo mleko in med. Ti si res naiven. Ali si gluh in slep, država bo porabila silne miljone, da bo prehranljevala otroke (več kot 1/2), med tem, ko se isti ...prikaži več otroci igrajo z dragimi mobiteli, zapravljajo čas in denar; seveda mobilni operaterji so presrečni, ker če imajo otrci denar, imajo kramarji smen.Poeleg tega pa je statistika več kot zgovorna, visok delež otork je predebelih. Dejstvo je, da otroc danes konzumirajo daleč preveč in tudi nezdrave hrane. Za njih bi bilo bolj zdravo, da bi namesto malice imeli pol ure intenzivne telovadbe na dan. Premagovali bi debelest, imeli bi normalno presnovo, manj zdravstvenih težav, manj kompleksov manvrednosti, etc. Moja izkušnja: vsa leta od 5. - 8. razreda nisem niti enkrat malical v šoli, pač pa sem glevne odmore preživel na igrišču. Pa sem vseeno zrasel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.