Šport /sport/nogomet
8568 ogledov

"Si predstavljate raven teh ljudi? To je psihopatski pristop!"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marijan7 19:35 16.april 2022.

    Udbomafijski odvetnik !

    • Avatar Jurič Zvonko
      juric 14:46 17.april 2022.

      Res je, nekoč je zastopal Udbo mafijca Ivana Janšo

  • Kiha_Mordiš 10:02 16.april 2022.

    https://siol.net/novice/slovenija/jankovicev-prijatelj-varnostnik-politikov-ceferinov-zaposlenec-zgodba-fiktivnega-posla-gradbinca-slovenskih-zeleznic-577346

    • Jernej65 11:06 16.april 2022.

      Domišlija SDS pa res ne pozna meja. Na osnovi "naj bi" in ene zelo "verodostojne priče" ki je sama vpletena v sodno preganjanje, so sestavili zgodbo po svojem okusu in jo prodajajo, kot korupcijsko afero. In en "Kiha_Mordiš" temu celo ...prikaži več verjame. Afer tipa "naj bi" je okoli Janše nešteto in na žalost je veliko teh tudi resničnih. Ne maram ne Janše in tudi ne Jankoviča. Še tebi eno zanimivo branje: https://reporter.si/clanek/slovenija/janez-jansa-leta-1984-v-mladini-vojna-je-koristna-ker-povecuje-go

    • Kiha_Mordiš 12:01 16.april 2022.

      Razočaral si me. Sem mislil, da boš prilepil kaj od necezurirano ali mladine.

  • Vilno 09:39 16.april 2022.

    Verjetno ga bolj skrbi to, da se bo zaradi Ukrajine obrnil kakšen milijonček manj...nič zato, fuzbal je itak nateg za bedake.

  • ico8 11:21 16.april 2022.

    Temu je morala strahotna bomba prileteti v glavo, ko je stal preblizu gola, da spusca taksne nore. Ta je se bolj "fpleden" kot flying rat. Pa kdo mesa sedaj politiko med sport, kdo, budala sedemmotorna!??? Pojdi ateku in se pomolita ...prikaži več ruskopravoslavnemu Bogu, da vas ze enkrat kaznuje kot je treba.

    • viljem 11:41 16.april 2022.

      je rekel falirani osnovnošolec v zakristiji svojemu očetu.

    • ico8 12:07 16.april 2022.

      Uuuu, a imajo pravoslavci tudi zakristijo?

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 10:07 16.april 2022.

    Čeferin je 3 svetlobna leta pred vsemi ljubitelji twitopizdeka in njim samim!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 09:40 16.april 2022.

    Ne vem zakaj se daje tako veljavo Čeferinovemu mnjenju. To, da misli, da Ruski športniki ne bi smeli biti kaznovani za to kar njihiva država povzroča Ukrajini, pa mu po moje jemlje vso kredibilnost. Pravi, da športniki niso krivi za ...prikaži več to agresijo. Kaj res Čeferin, ukrajinski narod tudi ne, pa poglej kako drago plačuje.

  • Maria_Jensen 09:49 16.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Idioti 13:24 16.april 2022.

    Sramotno je to , da je ena Slovenska športa zveza sprejela povabilo za udeležbo na prvenstvu , ker so Rusijo škartirali ! Če bi imeli na zvezi JAJCA kot jih nimajo , bi na povabilo enostavno spodaj dopisali JEBITE SE ...prikaži več ... za nadaljevanje glej moj Nic - in papir poslali nazaj ! Ne razumem kako lahko sploh nastopiš na prvenstvu za katerega s niso kvalificiral !!!! Jeto še šport al rabijo samo dnar , pa ni važno kdo igra ! SRAMOTA to mislijo o tem tisti , ki imajo jajca , pa nisem Padalec Plemeniti!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.