Šport /sport/olimpijske-igre
2922 ogledov

Poljski servis pokopal Slovence, konec sanj o medalji

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 12:01 05.avgust 2024.

    Škoda, škoda. Dobri so, moj poklon in čestitke fantje..

  • Plavi-mil 11:52 05.avgust 2024.

    Čestitke, moj poklon, dobro ste se borili, moramo vedeti, da je v športu potrebno imeti tudi srečo, še enkrat čestitke, hvala vam !!!

  • Dejan Vehovec 13:41 05.avgust 2024.

    rdeča nit slovenskih reprezentanc v ekipnih športih - odlični v predtekmovanjih, v izločilnih bojih pa odpovejo. no tu se mi ni zdelo da zarad smole ampak so bili Poljaki pač boljši. Vseeno čestitke našim fantom, mene niso razočaral

  • radovednica 11:35 05.avgust 2024.

    Brez presenečenj, pričakovano! Tile starčki in razni Ropreti pač niso klasa za takšen nivo. Podobno se bo zgodilo tudi še slabšim rokometašem. Tako pač je, ve se, kdo je dober ali malo slabši ali pa slab.

    • nostradamus 13:40 05.avgust 2024.

      fantje so dali maximum od sebe so pac imeli smolo in izgubili od boljsih poljakov me zanima v cem si ti dobra ko podcenjujes vrhunske sportnike

    • karantanc56 13:49 05.avgust 2024.

      Čestitke fantom. Vendar, da pelješ na turizem petnajst igralcev, igraš pa samo enimi in istimi? verjetno tudi ostali niso slabi?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.