Slovenija
19 ogledov

Sloveniji grozi nižja bonitetna ocena

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 20:09 16.december 2011.

    zahvalite se janši, ki je 3 leta rušil vse, kar je dišalo po napredku. en janša na dan, odžene napredek vstran!

  • plesti 21:01 16.december 2011.

    haha zdaj je pa Janša kriv za vse, kar je narobe v tej državi.

  • Stolp 10:09 17.december 2011.

    Komunajzarji itak nimajo pojma, zato pa smo tam kjer smo.

  • privat 08:52 18.december 2011.

    slovenija in njena vlada...samo bedaki in konji!! pri nas je tako ..ne bomo mi padli na tla...ampak celo v grezenco!!

  • allstarr111 23:45 18.december 2011.

    Mene pa zanima kdo bonitetnim hišam da oceno ? Imam občutek da so tele bonitetne hiše en navadn šit, oz. namenjene same sebi, kot recimo naš SAZAS in podobno.

  • Stolp 21:04 16.december 2011.

    Me pa prav zanima koliko časa bo še Janša, ki je vsega skupaj vladal le 4 leta v vseh 20 letih samostojnosti, še kriv za vse.Tri leta nesposobne vlade, ki(če je res bil Janša kriv recimo) ni zmogla ...prikaži več nič narediti da bi bilo bolje pa sedaj bo nekaj let Jankovića pa bo še vedno Jankovič kriv pa še nekaj let naslednje (leve) vlade ki ne bo nič naredila pa bo še kar Janša kriv ,....Djete si levaki na plato posnet oz. imejte pripravljen copy/paste da ne boste utrujali prstov: Janša je kriv. Za vse! Za vsako novico to prilepite v komentarje!

  • Barbatus 21:16 16.december 2011.

    Komunajzeri, prosim ,da ne hate komentirati, če pojma nimate. To kaj se sedaj dogaja je crkovanje Slovenije na obroke in prav je tako za polovico državljanov!Ampak to je šele začetek, v prvih 3 mesecih nam bo še EU zaprla ...prikaži več vrata. Pa še nekaj smo edina-edina država na svetu, kjer ljudje izvolijo večinsko stranko katera je ustanovljena 3 tedne. Smo prava BANANA republika. Ko sem živel sem se imel za Jugoslovena, sedaj pa se imam za Evropejca!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.