Šport /sport/kolesarstvo
2686 ogledov

Slovenski kolesarki razočarani, Američanka presenetila favoritinje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • prijatelj 21:01 04.avgust 2024.

    zdaj so vsi drugi krivi po njih izjavah--- vedelo se je in videlo da sta total zuni....

  • Avatar Zoran
    StarMačk 00:09 05.avgust 2024.

    "Kot sem že rekla, olimpijske igre niso stvar ene dirke. Točke so se zbirale že prej, tudi celo leto sem se pripravljala na ta čas, na to dirko. Vesela sem, da sem lahko nastopila," je na kratko sklenila 38-letnica. A ...prikaži več je potem od samega veselja ko je izvedela, da bo šla na OI, fasala herpes na riti, ki jo je oviral, da se ni mogla dovolj dobro pripravit!? Očitno je slabšo pripravljenost zaradi bolezni zamolčala tudi selektorju!? Zdaj mu lahko za tolažbo pomaga vsaj odstopno izjavo napisat...

  • atamama 23:24 04.avgust 2024.

    Punce so oddelale svoje v kvalifikacijah in tu na tekmi. Rezultati niso vrhunski, so pa nastopile kot ekipa. Ali se spomnite kako se nam je smejala nogometna srenja, ko je Zahovič je*al Katanca? In kako so držali Argentinci disciplino.... In ...prikaži več mi bi popušili v vsakem primeru ker-kot berem tuje komentarje-Pogačar ni imel v planu nastopa na OI za državo rojstva. Upam da tudi za SP ne bo izbran. Pa predlagam mu, da naj pazi na 180 dni kot nerezident, ker nekateri že seštevajo te dni...blizu njega....

  • bojan88 22:52 04.avgust 2024.

    Kako je šele Penko razočaran... ali pa tudi ne

    • ico8 22:54 04.avgust 2024.

      Daj no daj, bolac ga kuri in svrbica ga guzi!

  • Avatar Antikrist9
    Antikrist9 21:34 04.avgust 2024.

    Popolnoma pričakovano! Pogačar je imel prav!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.