Slovenija
11521 ogledov

Žuželke kmalu tudi na slovenskih krožnikih, to podjetje že goji mokarje

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss1
    luckyss1 07:27 23.junij 2024.

    Za rajo bodo žuželke, za bogate pa masirane krave z Japonske...Bo treba začeti oblastnike obešati po kandelabrih, ostalim v svarilo..Najbolje je začeti pri glavi v Bruslju, pri glavni kači...

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 07:57 23.junij 2024.

      Takšno proizvodnjo pozdravljam. Ni treba pri tem nobene živali ubiti...

  • Avatar karjola
    karjola 07:46 23.junij 2024.

    Hvalabogu da obstajajo lokalni rejci in mesnice. Ker raje crknem od lakote kot pa da bi jedla ščurke

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 08:41 23.junij 2024.

      Verjetno jih že ješ, nevede... https://www.ekodezela.si/eko-aktualno/zuzelke-v-prehrani-katere-so-dovoljene-kje-in-kako/

    • Avatar karjola
      karjola 10:37 23.junij 2024.

      Lucky, zelenjavo si pridelam sama. Meso kupim pr sosedu in vem kaj jedo njegove krave. Piškote pa si stare babe znamo same speči

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 12:06 23.junij 2024.

      Pridna....

    • Avatar jate
      jate 16:00 23.junij 2024.

      hahaha

  • Nevica 10:17 23.junij 2024.

    Zadnjič sem videla prispevek o mesnatem rižu, ki je gensko spremenjen tako, da vsebuje več beljakovin. Mene vse kar je zelo nenaravno močno odvrača. Raje jem manj, kot pa hrano čudnega izvora in porekla.

  • bobubob 13:36 23.junij 2024.

    Naj torej čimveč izvažajo - v Bruselj, pa tudi v Ljubljano, Maribor...tistim v elitnih naseljih. Kdor ima pridne roke in malo zdrave pameti, pa si bo pridelal hrano sam zase - na starodoben način, dokler nam žuželkarji ne prepovedo še ...prikaži veče tega luksuza. Potem pa....

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:42 23.junij 2024.

    Ta svet gre u q

  • manja53 10:37 23.junij 2024.

    Počelo je počelo...

  • atamama 11:07 23.junij 2024.

    V celotni zadevi, ko ne bo profita bodo vse žuželke spustili v naravo (slučajno bodo pobegnile) in bomo imeli naravno katastrofo, ki jo bo reševala država. Velikokrat videno, odpadki zbrani s pomočjo EU zažgani in ''nikome ništa''. Morda bi moral ...prikaži več novinar vse vidike bolj upoštevati, seveda pa se pred pisanjem članka tudi ustrezno pozanimati. Literature je veliko, ne pa da slepo napiše kar se ''biznisman'' spomni.

    • Avatar karjola
      karjola 19:11 23.junij 2024.

      isti scenarij kot v kovidu. napadali so nas z vodnimi topi in robokopi, danes pa nikomu ništa

  • becar 15:28 23.junij 2024.

    Tina in Roberto, dober tek!

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 15:29 23.junij 2024.

    Spet nekaj po nepotrebnem vsiljujejo Evropejcem. Vzhodnjaki nimajo encima za prebavo laktoze in ne pijejo mleka ter so morali najti način, kako vnesti zadostno količino beljakovin v telo. Potem so se pa brihte spomnile, kako iz žuželk narediti posel in ...prikaži več ga vsiliti svetu, čeprav velik del svetovnega prebivalstva brez težav pije mleko in uživa mlečne izdelke. Ampak, če ljudje kupujejo beljakovinske praške (proteine) v katerih so zmleti črvi, ne bodo imeli pomislekov z uživanjem ostalih "svinjarij".

  • Avatar jate
    jate 16:06 23.junij 2024.

    za kozlat....me zanima ce ta rejec uživa te svoje žužke

  • darefoks 17:10 23.junij 2024.

    dober tek in sami zrite to svinjarijo

  • LukaMB 17:43 23.junij 2024.

    Takoj zapret.

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 17:51 24.junij 2024.

    Na mojem krožniku definitivno ne . Dokler je na voljo dovolj zelenjave me ne skrbi moja prehrana

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.