Magazin /magazin/vip
43033 ogledov

Smrt Vilijema Julijana: Ne boste verjeli, kaj je zdravnica vprašala mamo

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Skipi 12:01 15.julij 2019.

    Kakšna je to izvedenka da postavi tako vprašanje. Če bi prej pogledala dokumentacijo in videla da je otrok tik pred smrtjo verjetno tega ne bi vprašala. Če ja potem pa vprašanje kaj ta oseba na tem mestu sploh počne.

  • tone80 12:32 15.julij 2019.

    Dragi moj Bog, dajte malemu angelčku v nebesih mir, naj počiva v miru v naročju matere Marije....On je tam kjer več ni bolečine in ne trplenja…. Zaželimo mu mirni spanec, dokler se ne snidemo...….Spi, spi otrok, angelske sanje naj te ...prikaži več spremljajo...…… Žal mi te je …….. ToneB

  • moder 12:51 15.julij 2019.

    Ker ona ni tam zaradi otroka, ampak ima druge motive/interese. Inštitucije ne delajo za nas ljudi, ampak delajo za kapital,...

    • blayo 16:36 15.julij 2019.

      Jaz sem prepričan, da ima takšnih primerov precej. Zdaj komu dati prednost... vsak starš bi rad videl, da se njegovemu otroku da prednost, kar je naravno vendar verjetno povsem neizvedljivo. V bistvu bi bilo najbolje, da bi imel vsak državljan ...prikaži več svojega izvedenca in bi se ta posvetil samo njemu in vsi bi živeli veseli in zadovoljni do konca svojih dni...

    • moder 19:04 15.julij 2019.

      Te je prizadel komentar a ne in iščeš tolažbo sedaj,... Potočil bom solzo zate.

    • blayo 14:08 16.julij 2019.

      Ti kar toči, ni problema... nič se ne bo spremenilo. V inštitucijah so zaposleni ljudje kot sva ti in jaz. Ne išči v vsaki zgodbi neke zarote...

    • moder 17:08 16.julij 2019.

      Torej v službo hodimo po denar... Brez nekih floskul o dobroti in *delamo za ljudi, ker jim hočemo pomagat*. Pomagamo sebi, da lahko gremo v trgovski center in na dopust... *Stranke/pacienti* so zgolj nujno zlo za dosego cilja, torej plače in dopust,...

    • blayo 19:23 16.julij 2019.

      Ja normalno! Najprej je treba za svojo rit poskrbet, da bi potem lahko skrbel za ostale... a nisi nikoli potoval z letalom? Je pa še vedno bolje kot 20 let nazaj... takrat se o takšnih rečeh nič ni pisalo, tako ...prikaži več da itak praktično nihče ni vedel in večina je mislila, da je vse v najlepšem redu. Danes je vsaj en članek na takšno ali podobno temo na teden in vsi so zgroženi...

  • miller1 15:20 15.julij 2019.

    kaj pa če bi vi nehali izkoriščevati take teme za objave člankov? drhal

    • Janez_53 20:44 15.julij 2019.

      Popolnoma se strinjam!!! Novinarji (so to sploh novinarji?) kot jastrebi mrcvarijo vse, kar se da! Čas bi že bil, da jih nekdo malce poduči kaj je pieteta, kaj je človeški odnos do soljudi, ki so doživeli tragedijo! Takšne ljudi izjemno preziram!

  • marsal 17:38 15.julij 2019.

    Smrt je del življenja , vendar ljudje kot posamezniki bežimo pred njo! Tudi stari ljudje , ko pride njihov in hkrati vseh nas čas , ostanejo- mo čisto sami. Nihče jih ne pripravi na smrt, v stvari se mora pripraviti ...prikaži večti nanjo vsak sam ! In pri tem starca - ko , le redko kdo objema in se trese zanj-o !

    • Laznivi 22:37 15.julij 2019.

      In kako naj se tak otrocicek pripravi na smrt ??? Daj pusti te praske in Inekcije pa ocisti mozgane no.

  • Laznivi 22:34 15.julij 2019.

    To ni drzava ,kar ze je pa se zdravstva nima ze zelo dolgo...hematoloski izvid na levkemijo za naso puncko smo cakali 3 tedne...tri tedne gorja brez spanja in jedi....tile brezsrcniki se sploh ne zavedajo da na drugi strani smo mi ...prikaži več ki smo ravno tako ljudje cetudi delamo za 700€ in ne za tri tisoc kot oni...a oni so bogovi..

  • Avatar Claudia_Henning
    Claudia_Henning 18:21 15.julij 2019.

    Google je plačal za vsakodnevno delo na spletu od doma 600 do 1000 dolarjev.i so prejeli prvi mesec $ 23586 in $ 32847 v mojem zadnjem mesečnem plačilnem računu pri Googlu tako, da doma delajo 3 ure na dan. enostavno ...prikaži več zaslužite 150 $ na uro, in zaslužek je lahko sčasoma še večji. več tukaj ...... ⇛⇛⇛⇛⇛⇛⇛ www.cashclub5.com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.