Slovenija /slovenija/crna-kronika
40 ogledov

Smučar na Voglu trčil v drevo in umrl

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Matej Kalan 10:55 13.marec 2014.

    Bo kar držalo. Ni bila nobena napaka.www.perisher.com.au

  • tp 15:52 12.marec 2014.

    ja, tudi jaz bi rad smučal v Avstraliji, pa je predaleč. joj, joj... geografija ?

  • Mia1 17:07 12.marec 2014.

    Ja, tudi v Avstraliji so smučišča in dosti učiteljev smučanja gre tja delat, ko je pri nas poletje. Joj, joj... razgledanost?

  • Žurnalček 07:44 13.marec 2014.

    Pravilno je povedal , sneg zjutraj in sneg ob 12 h ni isti , kakor tudi ne način smučanja . Sam to si kljukci , ki se na carvingu naučijo smučat v 3 urah ne kapirajo , no pa saj ...prikaži več si niso sami krivi. Problem karambolov je ravno v tem , da se v 3 urah naučijo vijugati , vendar samo vijugati ne pa smuči voziti , kjer je potrebno in enostavno ko se dva malo srečata ne znajo niti še ni čas za njihov obrat in počita skupaj.Pa nikol ni bilo toliko karambolov , ko smo fural stare smuči , ker se je vedelo kdo in kaj zna in kdo gre lahko na kakšno progo, Danes pa , ko je polovico manj smučarjev je karambolov toliko , da sploh ne morem narediti primerjave z starimi časi. Jaz sem v KG enkrat pod skalco prletu skupaj , ker sva si pač oba izbrala isto mesto za počitek . In to je bil moj edini karambol v 55 letih. Prijatelja z istim stažem je pa ena koza , ki si je špogala več kot je znala , čeprav samo na nočni na Krv. , priletela v njega in mu z kanto prerezala nogo , da je dobil 5 šivov. Bo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.