Svet
4465 ogledov

Sodišče EU Madžarski naložilo 200 milijonov evrov kazni

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 12:38 13.junij 2024.

    Mislim, da tudi mi začnemo kupovat zlato, ker našo novo valuto bo treba imet podprto z nečem, kjer pa tuje valute in Evro na dolgi rok ne pomenijo varnosti. Norost, ki se ji reče migranstka politika, je uvažanje delovne sile, ...prikaži več nič drugega za Nemčijo in ostale države. Namesto da bi spodbudili legalne migracije, z dokumenti in izobražene, so pod vodstvom Nemčije rekli, da naj pridejo brez dokumentov. Rezultat je viden, in rezultat se stopnjuje. In ubogi mi, staroselci, kajne?

    • Nevica 13:37 13.junij 2024.

      Hm....nobena vrednost ne gre stalno v nebo.....Mogoče bi bilo bolj pametno najti nekaj, kar je bolj stabilno in bolj redko in zato bolj dragoceno....

  • Avatar mahatma2
    mahatma2 11:29 13.junij 2024.

    Če se bo vse skupaj stopnjevalo , lahko pričakujemo "HUNEXIT"

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 11:50 13.junij 2024.

    To je kazen, ker so izjavili, da ne bodo sodelovali v nadaljnjem podpiranju Ukrajine z orožjem ali živo silo..Na razpolago ne bo niti njihovo ozemlje za transport vojaških sil ali orožja.....Orban se v to noro evropsko vojno ne želi mešati..

    • Nevica 13:35 13.junij 2024.

      Ne, dejansko je vezano na trenutno veljavno zakonodajo o migracijah... In če bi EU pomagala Madžarski s pomočmi pri okrevanju tako kot drugim državam, Madžarska ne bi potrebovala Rusije. EU politika jo je stisnila k Rusom, čeprav jih Madžari ne ...prikaži več marajo. Evropa je totalno padla na izpitu kar se diplomacije in pametne politike na sploh tiče ravno na primeru Madžarske - pomagala je uničiti tudi Slovenijo....

    • Kmodri_ 16:22 13.junij 2024.

      Še tebi naj pošljejo račun za podpiranje Pulerja!

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 16:31 13.junij 2024.

      Nekateri ste res kreteni... To ni fuzbalska tekma, da bi človek lahko navijal, ampak je pač treba gledati dejstva in poznati razloge...Meni so v nekih drugih časih na MMC ukinili račun, ker sem napisal, da je Putin bil operativec KGB, ...prikaži več kar pomeni, da ima krvave roke in ni nek zapit Jelcin..

    • Idioti 16:47 13.junij 2024.

      Ne pa tko k naša Fukonka , ki dobi orgazem , če mora hvaliti Ukrajino !

    • Idioti 16:51 13.junij 2024.

      Neki morate vedeti moji kljukci , Mađari , Slovaki , Romuni in Bolgari sovražijo Ruse , vendar imajo dober spomin in prokleto dobro vedo kdo so Rusi . Zlasti Mađari 56 in Slovaki 68 leta . Zato ne talasajo kot ...prikaži večt naše kure in nemške vohunke !

    • LukaMB 19:30 13.junij 2024.

      Idioti - ni res da jih sovražijo, koruptivna politika ZDA-EU nastavljenih nato-teroristov na čelu držav želi prikazati, kot da so proti Rusiji, ampak ljudstvo torej državljani niso. Orban to ve, Madžari so bili jezni na Sovjete ne pa na moderne ...prikaži več Ruse. Partija v Rusiji se je zamenjala in ni več komunistov.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 11:21 13.junij 2024.

    Če povzamem, ker niso sprejeli določeno kvoto migrantov,sledi kazen v višini,ki je navedena v članku!!!

  • urban0 14:45 13.junij 2024.

    Orban bi moral takoj zamenjat to zblojeno🤪 Von der Laynovo potem je še upanje za EU, drugače bo res razpadla...

  • Avatar NickMason
    NickMason 14:27 13.junij 2024.

    Zdaj bi bil zanimiv referendum za izstop iz EU in NATO

  • Avatar Leon
    Leon 13:17 13.junij 2024.

    Madžarska je dokaz nesposobnosti EU birokracije . JUNCKER je maskota EU . Kdor ni razumel BREXITA bo to kmalu spoznal .

    • Nevica 13:31 13.junij 2024.

      Tako je s tem. Nespametna EU politika zatelebanjenih izvoljenjcev bo porušila unijo. Namesto podpore Madžarski, minirajo celo EU. V ozadju so gotovo rusofilni podtaknjenci z inteligenco levičarske skorumpiranke Jourove....

    • Avatar Leon
      Leon 13:44 13.junij 2024.

      Nevica....povej katere tabletke rabiš bom uredil .....

  • jakec42 14:33 13.junij 2024.

    Eu bo propadla kot stara Yuga!

  • Nevica 13:28 13.junij 2024.

    Madžarska bo izstopila iz EU! IN tako se bo sprožil plaz! Če ne bo na hitro drugačne politike v EU. Sicer bomo Slovenci kmalu bežali pred migranti ( in globjimi paraziti) na Madžarsko....

  • LukaMB 19:28 13.junij 2024.

    To se lahko hitro reši, sedaj se Madžarska samo odstrani iz EU in se priključi BRICS in dolga ni več.

  • Idioti 16:46 13.junij 2024.

    Mal zajeban , kazen glih tolk , kot so hotel dat za novo progo do KP!

  • Kmodri_ 16:21 13.junij 2024.

    Če bi jaz odločal, bi mu nabil 20 mrd./day. Pol padajih vidimo orbangunace!

  • Jernej65 12:27 13.junij 2024.

    Če Orbanu več ne odgovarja v EU, naj izstopi in se naj pridruži politiki Rusije, če vidi v tem rešitev. Nedolgo tega je Madžarska že bila pod ruskim vplivom in kolikor vem, ni bila najbolj zadovoljna. Iz EU ne more ...prikaži več samo jemati in delati vse po svoje.

    • atamama 12:33 13.junij 2024.

      Ne mešaj Rusije ampak zgolj posiljevanje držav z migrantsko politiko, ki je s strani Merklove v osnovi zavožena.

    • Jernej65 12:35 13.junij 2024.

      Zakonodaja je bila sprejeta v evropskem parlamentu in jo je treba upoštevati pa če ti je prav ali ne. Tudi jaz moram plačevati davke, pa čeprav se s tem ne strinjam.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:04 13.junij 2024.

      Bilko Debilko je zaljubljen v Putina, vsakem članku ga omenja!!! Vzemi si migrante domov, pa jih preživljaj!!! To je nekako tako, če bodo v Evro parlamentu vsi skočili v Donavo,potem bo jernej IQ65 tudi skočil!!!

    • Jernej65 13:12 13.junij 2024.

      Podganar če ti poljubljaš in lezeš v Putlerjevo usrano rit, jaz ne. Migranti so trenutno najmanjši problem. Politika jih vedno uporablja za strašenje. Orban ima trenutno druge, večje težave. Tudi Madžari že spoznavajo njegovo zgrešeno politiko.

    • Nevica 13:38 13.junij 2024.

      Samo jemati? Koliko pa ti spremljaš politiko sploh?

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 13:51 13.junij 2024.

      On vidi samo eno stran,je kot fjakarski konj, ubistvu se konstantno vrti okoli svoje osi in je zgubljen v vesolju!!!

    • optimist11 14:55 13.junij 2024.

      Se bodo na novo vzpostavljale meje /vplivna območja? Glede na to, kako radi nas majo na zahodu bomo najbrž še mi mejili na zahod.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:23 13.junij 2024.

      Vidim, da nekateri neuki tukaj, se vedno zivijo v baloncku, v laznem prepricanju o zahodni superiornosti. Ti casi so “zal” mimo… Zarad nepokoncne Evrope, ki se je totalno pre(o)dala lovljenju zadnjih vzdihljajev hegemonskega statusa cezoceanskega control frika… Zahod spi na ...prikaži več starih lovorikah o vojaski in ekonomski superiornosti…Zalostno in smesno obenem… Globalni jug in Azija nas bodo pozrli, v vseh pogledih.

    • Avatar Pantani2
      Pantani2 19:23 13.junij 2024.

      Cenejsa delovna sila, cenejsi resursi, delovni ljudje 6x tedensko do 12 ur… Mi pa bi se sli 4x po 6 ur… Ne da bo kriza, depresija v v Eu, kakrsne se ni bilo…. Pa se nekaj … Purchase power parity ...prikaži več PPP, je dost bolj pomemben ekonmski faktir kot GDP. In tukaj je Rusija na 4 mestu. Pomeni pa, koliko si lahko drzavljan privosci glede na dobivano placo… In tu smo mi dobesedno revezi…!!!

    • Jernej65 23:20 13.junij 2024.

      Pantani2, če si ti revež govori v svojem imenu in ne imenu Slovencev. Živimo bolje kot smo bilokdaj živeli in tudi dela se vse manj. Če pa ti delaš 6x tedensko do 12 ur za minimalno plačo, si pa bimbo ...prikaži več na kvadrat. Jaz v 8 urah zaslužim popolnoma dovolj za udobno življenje. Pomembno je tudi, kako znaš zaslužek obrniti. O ruski ekonomiji pa bolje, da ne govoriš, ker je porazna. Graditi standard na vojni in izdelovanju orožja, je na dolgi rok pogubno. Hitlerjeva Nemčija je lep primer, to čaka Ruse.

    • Jernej65 23:43 13.junij 2024.

      Sicer bo pa ruska ekonomija lahko pridno delala za financiranje vojne v Ukrajini in tudi za povojno obnovo Ukrajine. Melonijeva je že zarubil 50 milijard ruskega premoženja za poplačilo razdejanj morilskega Putlerja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.