Slovenija
50 ogledov

Sodišče: Marko Jaklič in soobtoženi niso oškodovali Vzajemne

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • macola 12:09 11.november 2015.

    Kot prvo....naj nehajo soditi "v imenu ljudstva", ke r delajo v imenu MAFIJE! Kot drugo.....nobeno presenečenje ob našem nesposobnem in s korupcijo prepojenim sodstvom in tožilstvom! Lustracija v sodstvu je zamujeni vlak! In še tretje.....Urednik....bravo!...celi 2 uri je bila novica ...prikaži več na naslovnici....zdaj pa spet nabijanje o ograji....v ozadju se pa krade in oprošča barabe! Vi ste tipični "571-press".....sramota za novinarstvo!!!

  • maresem 10:01 11.november 2015.

    J_bem tako državo, mafijsko sodstvo in skorumpirano politiko. Gnoj od gnoja! SLO sodstvo je leglo mafije!

  • Mirna Peč 10:12 11.november 2015.

    bljaaak... grem bruhat...

  • blueone 10:18 11.november 2015.

    Noro...doživel sem jezo..vznemirjenje...kdaj se bo to nehalo...pa kdaj boste nehali misliti, da smo državljani ovce...ko bo počilo...upam, da tožilstvo s pritožbo uspe!!!

  • valerijakregar 10:29 11.november 2015.

    bravo.bo še naprej lahko sedel na milijonih €, ker je "vaš" !!!"neodvisno sodstvo press"

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 10:47 11.november 2015.

    Tja, tako je to;GOLFIJA IN KRAJA SE OBRESTUJE.gDO ŠE RABI ŠOLE IN POŠTENO DELO.

  • marabunta 11:32 11.november 2015.

    zanimivo kako me ne preseneča izid te štorije, kaj pa bi lahko drugega pričakovali??? itak so na koncu vsi lopovi nedolžni, a ne ?? pa še odškodnino jim bo treba izplačat, za hude duševne muke, ker smo jih tako osramotili

  • marabunta 11:32 11.november 2015.

    zanimivo kako me ne preseneča izid te štorije, kaj pa bi lahko drugega pričakovali??? itak so na koncu vsi lopovi nedolžni, a ne ?? pa še odškodnino jim bo treba izplačat, za hude duševne muke, ker smo jih tako osramotili

  • valerijakregar 12:08 11.november 2015.

    ljudje, pa toliko imate za pljuvati po Odboru 2014 pred sodiščem !!!!!!!!!!!??????????????vam še ni jasno ???????

  • encijan 17:12 11.november 2015.

    Sodba v imenu Masleše in Fišerja! ( in rdeče mafije).

  • Papaja Popi 09:59 11.november 2015.

    K vragu takšna država in sodstvo.

  • Avatar olor
    olor 11:22 11.november 2015.

    Ma ne moreš verjeti temu našemu sodišču. Na koncu koncev bodo pa še vpleteni zahtevali odškodnino od države in jo tudi dobili. Vse to se vleče predolgo in mi to plačujem. Potrebno jih je postaviti pred zid ....pok. Sama mafija. ...prikaži več Na bruhanje mi gre to sodstvo.

  • Johnny13a 10:57 11.november 2015.

    Sodišče je samo odločilo, da sramoten izdelek in delo tožilcev in policistov v tej zadevi ni vreden nadaljnje kazenske obravnave. To, da se bo "tožilstvo pritožilo" pa je samo PR manever, da ne bo slučajno izpadlo, da so oni karkoli ...prikaži več krivi... Kriv je tožilec - on preganja, sodišče zgolj odloči o njegovem tožilskem aktu...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.