Šport /sport/kosarka
12377 ogledov

Sodniki, pa kam gledate? Tu je očiten dokaz, da imajo Dončića na piki

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 12:09 15.december 2023.

    Dejmo naglas povedat. Crnim sudijam gre v nos, da doncic pometa z atletskimi crnci. Gre za cisti prikriti obratni rasizem. Teh njihovih "napak" je preprosto prevec.

    • rd2dmk2 14:22 15.december 2023.

      ok fantje, vzemimo da je košarka firma, sodniki pa šefi . in dejmo rečt da je to mobing. zdej pa.. kolk delavcev dnevno se srečuje z mobingom ? še včeraj beremo o nekih "mojih puncah" pa tako naprej. a se ...prikaži več tužijo vse naoprek. stisnejo zobe za ljubi kruhek in delajo naprej. Luka jim pa da kost za glodat. če bi bil res tiho in ignoriral, men verjemte nobene tehnične ne bi dobil. tako pa mislil da je uber alles. malo morgen.

  • rd2dmk2 09:48 15.december 2023.

    hm, posnetek kaže, kako je pred udarcem nasprotnika po žogi, Luka kar konkretno odrinil nasprotnika, kdor koli je položaju da pade se hoče nekam prijet. jest bi mirno dodsodil napako v napadu. kaj ta misli da lahko pomete vse z igrišča.

    • jakec1575 12:10 15.december 2023.

      Obrambni igralec bi moral imeti obe roki gor. Gre za cisto izsiljeno napako, ki je dovoljena

    • rd2dmk2 14:18 15.december 2023.

      ok, če bi se na cesti jest tako zaletel v nekoga ( mimo brankota je itak treba 2m , pa se mu že zlomi kakšna kost) bi ža lahko dobil tožbo o fizičnem napadu. kaj dons velja samo , če ...prikaži veče nekomu izbiješ par zob, al kaj. če je imel obrambni igralec roke dol ali vsaj eno, potem je šansa za met. ne pa za butat.

    • ak 17:05 15.december 2023.

      @rd2dmk2 košarkarska pravila niso enaka cestnoprometnim pravilom. Šlo je za prekršek igralca nasprotne ekipe.

    • rd2dmk2 17:23 15.december 2023.

      še enkrat, zaleti se v mene en "parni valjak" in me odrine na hrbet, jest se pa instiktivno hočem nekam prijet -- in sem jest kriv. torej včasih smo mal drugač igral košarko, a dons je pa tako da se ...prikaži več najprej zabijem v nasprotnega igralca, ga porinem stran in potem na frej mečem. hvala bogu da sem raje pri športih, kjer sem na svoji strani terena, pa mogoče vsaj lopar dobim preko mreže, ne pa da me še nasprotnik cel čas tepe.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.