Slovenija /slovenija/crna-kronika
34 ogledov

Sojenje zaradi pasjih bojev

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • trojka 07:56 11.december 2014.

    Psihopati! Naj na sebi sproščajo svoje agresivne, bolane, pokvarjeve vzgibe! Ogabno je, da so kazni za mučenje živali tako absurdno nizke. Pa še dokazati mučenje je tako zelo težko - a ni maltretirana žival zadosten dokaz? Ja res, v mnogih ...prikaži več ljudeh biva psihopatski um... V današnjem svetu, ki naj bi bil razvit, se glupo človeško bitje še vedno smatra za lastnika živali!?!?!? Sorry, ampak meni je tole totalni absurd.

  • maresem 09:53 11.december 2014.

    Res sramota za slovensko državo. Pa kaj res ne znamo obsoditi tiste, ki to zaslužijo?! Da sem jaz sodnik... bi taki prekleli dan svojega rojstva.

  • Janez_53 08:48 11.december 2014.

    Pa to je neverjetno!!! CELO DO POL LETA ZAPORA!!! To pa je res neka kazen za barabe, ki mučijo živali!!! PET LET, ne pa do pol leta bi jim morali prisoditi!

  • svašta 08:50 11.december 2014.

    se strinjam,...meni se živali bolj smilijo kot ljudje, saj se same ne morejo braniti in počnejo tisto, kar želi lastnik...takšne ljudi pa zapret v celico za 10 let!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.