Če bi družina Prevc vodila državo, bi državljani lahko videli kaj pomeni sociakna država, pravičnost in empatija..
Ne pa, da nas vodijo obsojeni kriminalci in mafijski falirani policisti..
Spoštovani DEJ11, naslednji teden imajo v Psihiatrični bolnici Polje dan odprtih vrat, svetujem vam da se oglasite na informativnem pogovoru. Če vas je strah vas lahko spremljam. Kolikor sem slišal imajo vsi podporniki in člani SDS 15% popust na vse.
Če bi družina Prevc vodila državo, bi državljani lahko videli kaj pomeni sociakna država, pravičnost in empatija.. Ne pa, da nas vodijo obsojeni kriminalci in mafijski falirani policisti..
Državljani ja,slovenci pa ne.
To vemo tudi brez tvojega komentarja.
glavno da je janša danes zmagal........zmagala je pravica in zadoščenje
Kaj jočeš a boš izgubil volilno pravico???
Spoštovani DEJ11, naslednji teden imajo v Psihiatrični bolnici Polje dan odprtih vrat, svetujem vam da se oglasite na informativnem pogovoru. Če vas je strah vas lahko spremljam. Kolikor sem slišal imajo vsi podporniki in člani SDS 15% popust na vse.
Kako veš si že bil??? Aja dolge čakalne vrste... Se bo uredilo nič skrbet...
Vem vem, vsakič pospremim kakšnega opitega desnjaka. Pač sem človekoljub.
kojak, dobro in predvsem koristno bi bilo, da tudi sebe kdaj tam pospremiš.
Le zakaj sem zdrav fizično in mentalno in mi je v veliko zabavo podjebavat desnake pijane od zmage :)...ha ha ha