Seveda, je treba prehitevat tovornjake in vse pač na delu ceste kjer je zapora, ozka cesta omejitev pa 60km/h, na vsaki strani pa 20 cm. Morda več samo BMW gre 200 omejitev pa 60. "Pa nisem kupil BMW ja da… ...prikaži veča bom 60 vozil" In zooženjih stalno poka. In potem na vročini stat, je bolje kot se 60 peljat. Neverjetno kok glup folk, vozil sem se v Portorož, vedno so prehitevali debili na ozkih delih zapor! Zato pa poka. Jebiga butci so povsod, to vem. Vozniška kultura na podnu. Jest jest jest. Fuck off.
A dej no…3/4 nesrec v delovnih zaporah je narjenih z raznimi megani,klioti,tamali međoji in pofobno…pac folk ni sposobn peljat naravnost skozi oviro kljub temu da ma na vsaki strani se 30cm lufta!
Rešitev vseslovenskega problema je nakazal sam sv. Janez ,ki je zaukazal božjo pomoč z dodatno kitico himne . Hvala ti Janez in tvojim pacientom na zaprtem oddelku .
Btw, oni model, ki je vceraj blokiral viadukt pri Plešah, se je menda ob treh zjutraj fuknil dol. Zakaj je moral cel dan filozofirat tam na tisti ograji in grenit živleje celi hordi folka, ki so bili ujeti tam gor… ...prikaži več in tistim, ki so se morali po službeni dolžnosti ukvarjat z njim? Sploh pa, z24, lahko bi bili bolj konkretni in napisali kaj vec o tem, za kaj je sploh šlo.
Seveda, je treba prehitevat tovornjake in vse pač na delu ceste kjer je zapora, ozka cesta omejitev pa 60km/h, na vsaki strani pa 20 cm. Morda več samo BMW gre 200 omejitev pa 60. "Pa nisem kupil BMW ja da… ...prikaži veča bom 60 vozil" In zooženjih stalno poka. In potem na vročini stat, je bolje kot se 60 peljat. Neverjetno kok glup folk, vozil sem se v Portorož, vedno so prehitevali debili na ozkih delih zapor! Zato pa poka. Jebiga butci so povsod, to vem. Vozniška kultura na podnu. Jest jest jest. Fuck off.
Exactly!
A dej no…3/4 nesrec v delovnih zaporah je narjenih z raznimi megani,klioti,tamali međoji in pofobno…pac folk ni sposobn peljat naravnost skozi oviro kljub temu da ma na vsaki strani se 30cm lufta!
S temi ovirami so želeli zmanjšati brzino potovanja,a so naredili ravno nasprotno,še več je nesreč,bravo strokovnjaki ki zdaj bivate na krku
Pa tko se he teolog repencil da pod njegovo oblastjo nebo zastojev! Aham ja vidmo vsaki slehrni dan 🤣🤣
Vrtičkar, odstop, takoj.
ampak danes je počilo kjer ni del na cesti... Kdo je potem tu kriv?
Kje je velečastni Vrtovec, naš rešitelj?🤣
Rešitev vseslovenskega problema je nakazal sam sv. Janez ,ki je zaukazal božjo pomoč z dodatno kitico himne . Hvala ti Janez in tvojim pacientom na zaprtem oddelku .
Btw, oni model, ki je vceraj blokiral viadukt pri Plešah, se je menda ob treh zjutraj fuknil dol. Zakaj je moral cel dan filozofirat tam na tisti ograji in grenit živleje celi hordi folka, ki so bili ujeti tam gor… ...prikaži več in tistim, ki so se morali po službeni dolžnosti ukvarjat z njim? Sploh pa, z24, lahko bi bili bolj konkretni in napisali kaj vec o tem, za kaj je sploh šlo.