Slovenija
83745 ogledov

"Spet sem dobil kazenske točke, kako preverim, koliko jih imam?"

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Toma 12:45 07.januar 2024.

    Sem se vračal iz Zuericha domov. Nikjer policajev, le 2 km od doma radar ob 1:30! Jug od juga!

    • Zvono 05:16 08.januar 2024.

      Potem pa le nazaj na sever, tam ni kazni za prehitro vožnjo! 😂

  • bobubob 10:21 07.januar 2024.

    Bi šel kak policist na Vič, ponoči? Ali pa v bližino kakega drugega centra za nego naših dragocenih kulturnih obogatiteljev, ki nam prinašajo svetlo prihodnost? Prihodnost socialnih požarov, ki jih tile naši današnji levodesni skorumpiranci gasijo z bencinom - mi ...prikaži več pa jim še ploskamo ! Ceste? Decentralizacija, tranzit na vlake pa furs naj se zbudi, da polovi vse prenapeteže, ki si zaradi goljufij lahko privoščijo prav vse - pa bosta obstoječa dva pasova povsem dovolj za vožnjo po predpisih.

  • Samo Jaznik 07:23 07.januar 2024.

    koliko kazanskih toč se dobi za vinjenost...

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:12 07.januar 2024.

    Vozil sem po celi evropi,pa nikjer ni tako tečnih,in natančnih policajev kot doma

    • Vrtnica 10:35 07.januar 2024.

      To sigurne ne drži!!

    • Avatar NickMason
      NickMason 12:12 07.januar 2024.

      Drži in ne drži,kolega v špediciji pravi da so strogi veliko bolj kot doma,ampak vsepovsod naletiš na šerifa ki ti bo dlako v jajcu iskal.

    • Zvono 05:19 08.januar 2024.

      Samo drugod po Evropi ste se najbrž držali predpisov, kajne?

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:13 08.januar 2024.

      V evropi te ne kaznuje,če greš 10km čez,pri nas pa prov čaka na to,dej dej

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.