Slovenija
18271 ogledov

Bruselj spremenili napoved za Slovenijo, takšna bo gospodarska rast

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 17:33 15.november 2023.

    Verjetno so videli željo SDS po ablasti, pa so za vsak slučaj znižali napovedi... Oni bi še z nasipov kamenje pokradli..

    • Avatar R_D
      R_D 23:26 15.november 2023.

      Psihopat pasjejebski. Vsem na očeh tvoja sekta krade in laže kot še nihče do zdaj, ti pa še ķar laži prodajaš po vseh možnih forumih. Zanima me koliko te leva golazen plačuje da to počneš gnoj. V službo zagotovo ne ...prikaži veče hodiš ali pa si eden od drekov v javnem sektorju.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 01:33 16.november 2023.

      @ RetarD, tipičen predstavnik svoje lopovske stranke, ki ukrade celo fotografijo sokomentatorja...Očitno sem stopil pravi mački na rep, golazen pokvarjena..

  • mph2 18:25 15.november 2023.

    V Bruslju nimajo preveč zanesljive steklene krogle.

  • Avatar Leon
    Leon 13:24 15.november 2023.

    Evropska komisija je napoved gospodarske rasti Slovenije za letos zvišala z 1,2 na 1,3 odstotka, za 2024 pa znižala z 2,2 na 2,0 odstotka. Kaj meni gospodarski vrh slovenskih bluzerjev na Bledu ? Sramotna zgodba kako posamezniki želijo manipulirati z vlado !

    • Boris 13:29 15.november 2023.

      Hud komentar, sam sebe si opisal in zaključil.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 23:29 15.november 2023.

    Isto kot, če bi šlogarico vprašali!

  • Grof 17:10 15.november 2023.

    Kosodalizacija vlade, pa poplave, kaj imata skupnega, edino mislim, da bo golobijada odletela do silvestra, Leon, od kar te poznam, od kar si se slinil v politiki,si bil pajac v rokah drugih, ….

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.