Slovenija
23 ogledov

Sredi ceste parkiran 20 min

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:24 12.maj 2013.

    kaj pa če ga je srat pritisnilo

  • puys 09:11 10.april 2013.

    1) ne verjamem, da je tak avto vozil moški2) vse bi dal, da ga nabaše en šleper od zadaj

  • Pepe007 10:58 10.april 2013.

    Precej let nazaj sem v Mb opazoval policista, ki sta službeno vozilo pustila sredi križišča pri EPF in šla po nekih opravkih. Parkirnih prostorov je bilo takrat v razdalji do 100 metrov kar nekaj in situacija ni bila povsem primerljiva ...prikaži več s tem spodaj. Vozniki so preprosto malo trenirali slalom v križišču. Iz opazovanja sodeč sem sklepal, da se da...

  • majdas 18:00 10.april 2013.

    Kdo je pa lastnik tega avtomobila ? Mogoče pa to pojasni (ne)dejavnost policistov ...

  • Svito Estante 11:25 13.april 2013.

    Važno je, da so tile litoželezni koli vsepovsod! Novinarji naj se pozanimajo kdo jih je nabavil? Od koga? Kdo je bil ponudnik teh stebričkov? Kdo jih je montiral? Kdo je bil investitor parkirne hiše pod Zvezdo? Kdo trži to parkirišče? ...prikaži več Se strinjam, da tam nima avto kaj iskati. Palcaj je pa policaj ponavadi se spravi na najšibkejši člen v družbi...Nič novega.

  • pikijakob 08:42 16.april 2013.

    POlicajem se ne da ukvarjat s tamimi jajci, je preveč pisanja in premalo "zaslužka", pa potem bi morali pajka poklicat, pa nekdo bi potem klical njihovega šefa, da kaj se grejo pra***i.... Vse je podkupljeno pri nas.

  • puys 10:23 10.april 2013.

    OK,popravljam točko 2: anonimni šleper ga naj samo OPLAZI in odpelje naprej :DRavno ženske delajo neumnosti na cestah, ker ponavadi pridejo skoz brez kazni, sploh z dobrim dekoltejem...

  • Roman 09:47 10.april 2013.

    1) Ta avto je zireh vozil moški, ker ženske si ne upajo počenjati takšnih neumnosti. 2) To je še večja neumnost - če bi ga res nabasal kakšen šleper od zadaj, bi vse posledice nosil voznik šleoerja, ta debil, ...prikaži večl, ki je tu parkiral, pa bi plačal samo kazen, zavarovalnica pa vso škodo. Še večjo kazen pa bi dobil voznik kamiona. In to se ti zdi v redu?

  • AlexG 10:26 10.april 2013.

    Se strinjam s točko 2)enkrat je priletel en v mene, ker se je izognil na cesti parkiranemu vozilu, katerega se ni niti dotaknil. Sicer je bilo v mestu in temu primerno nizka hitrost, ampak meni je razbil masko, ...prikaži več luči, hladilnik... voznik na cesti parkiranega vozila je dobila samo kazen za oviranje prometa (par tisoč tolarjev)...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.