Slovenija
62648 ogledov

Starostna omejitev za cepljenje se bo spremenila

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 13:06 15.marec 2021.

    Starostna omejitev za cepljenje se bo spremenila.......tako je odločil prishtinski doktor !

    • Avatar Leon
      Leon 13:08 15.marec 2021.

      Sem proti takšnemu načinu političnega odločanja in se NE BOM CEPIL !

  • janez864 12:51 15.marec 2021.

    O vsem bo odločil vsevedni obramb-oslovski komunistični fajmošter Jelko.

  • Avatar Leon
    Leon 12:48 15.marec 2021.

    Povedala je še, da ustavitev cepljenja s cepivom Astrazenece ni predvideno, se bo pa premaknila starostna meja za cepljenje. Seveda nekdo je naročil Astra Zeneco in pokasiral provizijo ,ki je ne želi vrniti ! V akcijo se je vključila tudi ...prikaži veči RKC ,ki odsvetuje cepljenje s Pfeizer cepivi mRNA ? www.spiritussanctus.si

  • mamax 14:07 15.marec 2021.

    Preklet škis hinavski.

  • ántihojsar 13:44 15.marec 2021.

    Mrš prasica nagravžna pokvarjena. Spokaj s scene čim prej, da te ne bomo mi. https://www.facebook.com/100004333804923/videos/1836152566539186/

  • izy 12:54 15.marec 2021.

    Janša, Pahor, Krek, Kacin+vsi poslanci(ke) in vsi zdravniki se v živo cepite z AstraZeneco, potem pa še ostale cepite. Prenos na TV SLO 3, ki ga itak plačujemo davkoplačevalci, tako kot vse zgoraj naštete.

    • Šakal. 14:18 15.marec 2021.

      Koga ostale? Ti govor v svojem imenu, ne v imenu ostalih in se cepi z gnojnico zaradi mene.

  • Šakal. 14:30 15.marec 2021.

    Cepi se ti z njo s trojno dozo, veštica hinavska. Imaš še premalo žrtev?

  • polona_miran 16:21 15.marec 2021.

    Haaaaaloooo države v EU prekinjajo cepljenje z AZ a pri nas pa celo dvigne starostna meja...ker pri nas ni NIČ narobe...slepijo se s svojimi strokovnimi ugotovitvami da bolj kot je izrazit stranski učinek, boljše je!!! Če pa slučajno kdo umre ...prikaži več pa...je to zato ker je star in bolan...HAAALOOO a ste vi strokovnjaki bolani v glavi????

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 01:07 16.marec 2021.

      Pri nas vsi ki niso Jj govorijo take nonsense, ker v resnici ne vedo čisto točno kaj morajo povedati. Imamo Urad RS za komunikacije, v katerem Uroš Urbanija odloča kdo sme in kdo ne sme pred novinarje, a očitno je ...prikaži več da pri izbiri nima ravno srečne roke. Sami zblojeni, nezaupanja vredni govorci.

  • pero02 18:39 16.marec 2021.

    Proti čem pa vi cepite???

  • elat 12:43 17.marec 2021.

    Cepljenje šolnikov bo omogočilo odprte šole, zato je taka strategija v redu. Politike in druge oblastnike pa naj za zgled svojim državljanom po prekinitvi cepijo javno z Astrazenecom, ki so ga naročili največ; kot je veliki vzhodni vzornik to že ...prikaži več storil, on menda celo s sputnikom.

  • Ljudmila 16:50 15.marec 2021.

    Jaz bi se z veseljem cepila pa zaradi prioritete šolnikov ne pridem na vrsto o joj nikjer v Evropi nimajo učitelji prioritete le pri nas morda zavoljo glasnega SVIZa no to pa je tudi vse kar zmorejo.. Žal zasedajo šolniki ...prikaži več proste cepilne kapacitete

  • Ljudmila 16:42 15.marec 2021.

    Joj kako ste za luno pravzaprav niti ne berete niti poslušate. Bi bilo zanimivo da bi vseh 25 učiteljev iz konkretne OŠ v Velenju, en si je premislil in v petek prišel v službo, v petek obiskala dežurna zdravniška ekipa ...prikaži več jim zmerila vročino pa na licu mesta preverila stranske učinke!? Po mojem vedenju je na tej OŠ nekoliko bolj zahteven ravnatelj in meni to smrdi po bojkotu učiteljev heh heh.. Sicer pa učitelji so želeli biti cepljeni prioritetno, kar nikjerv Evropi ni tako, sedaj pa odžirajo cep

    • sam1 17:03 15.marec 2021.

      Tebi Ludamila bi jaz z veseljem odstopil eno dvojno dozo naenkrat-pa v čelo bi te cepil pred širno javnostjo-če ti pihaš desnjakom na dušo.pač pihaj na drugio način in pusti ostale ljudi ob strani.......

    • rd2dmk2 22:33 15.marec 2021.

      spoštovana ljudmila. če imaš vročino ne smeš niti pod razno priti pred obličje bilo kakega dohtarja, tud če imaš vnet slepič., tako da bilo kakšen obisk dohtarjev na domu ni mogoč, pa tudi ni dodatka za obisk na domu in ...prikaži več ne bo nič zaslužka. ti pa kar pojdi veselo k dohtarjem priporočam tiste k so ful vroči, sploh če so se sončali v Afriki, zelo radi te bodo cepili.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.