Slovenija
17406 ogledov

Starša nove podpredsednice Svobode čaka sojenje

Komentarjev 46
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar MK_NSFW
    MK_NSFW 11:02 10.november 2023.

    Mi pa bomo, preko strokovnih kadrovskih komisij iskali ljudi, ki so strokovnjaki s svojega področja,« je odločen dr. Golob. 24. 6. 2022 (res ste bili uspešni golobnjaček)

    • Ender3 14:12 10.november 2023.

      Janez ima že 30 let kadre iz istega bazena in sedaj jih razen Vizjaka tlači Še v strokovni svet svoje stranke. Čisti politični spin ob dejstvu, da o vsem odloča samo ON..

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 09:02 13.november 2023.

      briga me za Janeza. Ga ne volim, ga nikoli nisem in nimam nič z njim. Ko je bil čas za šimfat Janeza smo šimfal Janeza. Zdaj pa šimfamo nesposobnega bebca od Goloba. če bi ti sosed porival tvojo ženo bi ...prikaži več tudi rekel, še dobro, ker drugi sosed pa poriva njegovo???? ali bi rekel fakof, take babe ne rabim. želim najdt eno ki bo samo zame??? isto je tu v politiki. zarad mene če se golob in janša fukneta v prepad.

  • Avatar Kimberley-Echo
    Kimberley-Echo 10:36 10.november 2023.

    Čemu je namenjen ta članek? Očrniti Saro zaradi staršev? Rumeni medij kot ste vi povzroča zlo zaradi klikov ali zato, ker je nekdo to naročil? Hočete povedati, da je Sara neprimerna za to funkcijo, ker so njeni starši naredili prestopek? ...prikaži več Ne poznam Sare niti me ne zanima slovenska politika, samo tole je podlo do kogarkoli, ki bi se mu kaj takega zgodilo.

    • matermila 10:50 10.november 2023.

      Ta rumeni medij, je do zdaj redno tolkel po desnih, ker pa gre nekomu na živce zdajšnja vlada in predvsem Golob, pa boš zlahka ugotovil, kdo bi lahko bil naročnik tega članka (tisti ki so ga nastavili). Je pa dobro ...prikaži večo vedeti iz kakega drevesa je sadež, saj poznamo tisto, da jabolko ne pade daleč od drevesa.

    • Avatar MK_NSFW
      MK_NSFW 11:04 10.november 2023.

      da, jabolko ne pade daleč od drevesa. gdč. je s svojim pojavljanjem v javnosti že večkrat dokazala, da nima pojma.

    • Avatar Leon
      Leon 11:06 10.november 2023.

      Požar se širi v medije ....knjiga Ana Jud Operacija direkt .

  • Grof 18:18 10.november 2023.

    Frangež, SD večni maturan, a desna roka trgovca Hana, kam smo prišli, …

  • Friderik1950 16:58 10.november 2023.

    Kazen ni sorazmerna. Prava bi bila, da dobita vsak po tri doze AstraZeneke in s tem zadovoljita državo za nazaj. Saj vem, butasto pač. No, ni smešno. Sam sem se cepil trikrat in imam baje dokazano klasične težave s pritiskom. Ni smešno.

    • timja 19:18 10.november 2023.

      se ti odraža v pisariji. ni smešno.

  • Avatar Leon
    Leon 11:04 10.november 2023.

    Kaj pa dedki in babice in pradedki in prababice ? .....nadaljujte niz do pračloveka .

  • lojs 20:04 10.november 2023.

    ko predsednik DZ javno izjavi, da so zakoni butasti in da jih ni treba spoštovat, potem ne vem zakaj se čudite, če nekdo izjavi, da je plačevanje davkov butasto ... še bolj butasto je pa imeti svojo državo, ki se ...prikaži več vsak dan bolj potaplja

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 12:15 10.november 2023.

    In kaj ima njuna hčerka s tem?

    • Plavi-mil 16:06 10.november 2023.

      Jabolko ne pade daleč od drevesa.

    • timja 19:15 10.november 2023.

      mil pil si pa izviren kot JJ

    • johan 22:42 10.november 2023.

      Njuna kri je. Najbližja oseba. Kaj hočete še več?

    • Avatar R_D
      R_D 23:05 10.november 2023.

      Spet ti kura pametuješ. Če bi bila neka druga vlada bi imelo še kako veliko vezo a ne kokoš

  • bogomir95 12:44 10.november 2023.

    In kaj imama jaz s tem ,če je bil moj oče domobranec ?

    • Avatar Leon
      Leon 13:30 10.november 2023.

      ...težave s slovenščino .

    • Ender3 14:22 10.november 2023.

      Problem je, če se ne spomniš iz katere hude jame je domobranski oče pobegnil..

  • lojs 10:49 10.november 2023.

    kdo pa je sploh ta sara? ... spet izstrelitev nekega novega imena

    • matermila 10:54 10.november 2023.

      Sara je nova podpredsednica Svobode, potem, ko je Golob Klokočarko, povsem demokratično, vrgel z mesta podpredsednice. Plešemo, saj je svoboda.

    • lojs 11:00 10.november 2023.

      in koga to sploh zanima?

    • Ender3 14:15 10.november 2023.

      Koga sploh zanima sprenevedanje plačanih trolov..? Budale slaboumne.

  • Plavi-mil 10:56 10.november 2023.

    Kakšen izbor luzerjev in potomcev barab imamo v tej ptičji vladi?

    • Ender3 14:18 10.november 2023.

      Dečko, a na prejšnjo koruzno vlado si pa čisto pozabil pa tako so bili uspešni pri zatiranju človeških pravic kar z ukrepi..

    • Plavi-mil 16:07 10.november 2023.

      Tako kot tvoji na Metelkovi punčka.

  • kapibara1 13:38 10.november 2023.

    Eni so pa zobarja poklicali.. pa je bil original čez 2-3 ure v rokah.. še ure veljavnosti si lahki izbiral, da si ga vleku 2 dni..

  • jakec1575 12:30 10.november 2023.

    Taksno kaznovanje zaradi pct je drakonska kazen. Sem bil za spostovanje ukrepov, a tukaj je slo odlocno predalec. Imam prijatelje, ki so cepili in tiste, ki ne. Sam sem se cepil, kljub karatkemu veku trajanja cepiva. To je zrelo za ...prikaži večza opomin pred odpustitvjo kvecjemu. Taksnen lov na carovnice me spomni na ameriko v 50 in 60ih. Hcerka je samostojni drzavljan. Blatenje se preganja. Seveda zurnal racuna na institut popravka

    • popokatopetl 14:15 10.november 2023.

      Hm, to ni kazen za PCT ampak za manipuliranje uradnih podatkov. Ne vem če bi bilo prav, da se uradnim osebam to tolerira. Imam prijatelje, ki se niso cepili, niso delali malverzacij z dokumenti, pa so vseeno preživeli koronsko dobo.

    • Grof 17:16 10.november 2023.

      Saj deklica ne ve, zakajsedi v parlamentu, Leon, usmili se je, …

    • jakec1575 22:39 10.november 2023.

      Policaji so, se morali cepiti po uradni dolznosti sje prvim cepivom.

  • alen04 11:25 10.november 2023.

    Jabolko ne pade daleč drevesa.

    • jakec1575 12:32 10.november 2023.

      Ti si se vedno na drevesu, kljub 40 letom.

    • alen04 12:47 10.november 2023.

      Resnica jakec, je tudi boleča.

    • Ender3 14:19 10.november 2023.

      alen04 maloumna resnica, če hočeš !

    • alen04 08:03 11.november 2023.

      Upam na predčasne volitve in tam bo podan jasen signal kdo je bebc in kdo ne. Pravzaprav komaj čakam na ta dan. Toliko sranja kot je ptič naredil svojim volivcem (žal sem bil eden izmed njih, ki to tudi prizna), ...prikaži več davkov, dajatev in posiljevanja s strani golazni, katerim je ptič še dobrodošlico izrekel, nobena vlada oz. vse do sedaj skupaj niso zmogle. Komaj čakam ta dan, kakor tudi marsikatera ženska in dekle.

  • franc64 06:53 11.november 2023.

    Ja ja dolgi so janezovi prsti

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 14:19 10.november 2023.

    No vsaj ena, ki ima normalne starše. Lahko je ponosna nanju in na to, da nista ovčja...

    • Grof 17:17 10.november 2023.

      Kaki, ovčja, telečja miško,…

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 18:34 10.november 2023.

    Spet plačan članek s strani desnice. In kaj ima otrok pri tem, če sta njena starša ugotovila, da je korona nateg naroda in da sama ne bosta deležna sranja, ki so ga vsiljevali narodu? Druga zadeva pa še ni bila ...prikaži več obravnavana na sodišču in če bosta spoznana za nedolžna, se bo kdo od njunih kritikov opravičil ali vsaj nehal s pisanjem tule?

    • Janez Bohanec 19:00 10.november 2023.

      Njun otrok bo itak kmalu zgodovina skupaj s Svobodo. Sploh ni važena poslanka. Mi pa gre na bruhanje, kaj sta ta dva zakonca naredila, Naj dobita največjo možno kazen za poneverjanje. Pa še na policiji sta delala. Policaji so nam ...prikaži večm zgled poštenega življenja. Prav je tako, da so ju odslovili.

    • timja 19:22 10.november 2023.

      ko boš ti zgled nam janezek, se pa le javi in pametuj...poglej si zavaljeno prase, ki je pilo vodo iz špricarja...ne on je pa nač in zdravc je bil na dolžnosti, da....on nam ni za zgled...seveda ne, ker debili nikomur niso

    • Avatar R_D
      R_D 23:08 10.november 2023.

      O uroš, kako sem 'vesel' ko tebe vidim komentirat. Ko so tvoji je celo prepovedano pisat članke al kaj? Upam, da so te dobro poškropili s solzivcem med korono. V 'jedrni' Evropi bi še orng batine dobil. Od levakarskih vlad.

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 14:23 10.november 2023.

    PCT ukrepi, ne le da niso delovali v smislu zatiranja Covida, ampak so ga še pomagali širit..Tudi za to bi morala biti prejšnja vladna garnitura na Dobu..

    • Avatar R_D
      R_D 23:11 10.november 2023.

      Ne ga lomit fakis. Kje bi pa morali biti levakrski politiki iz 'jedernih' držav EU, ko so pse brez nagobčnikov spuščali na protestnike in jih tolkli za zabavo? Ne mi rečt, da si spregledal kako sta se golob in srbin ...prikaži več spravila nad protestnike pred Rogom? Pa ni bilo nobenega virusa. Ampak ti opica to gladko zamolčiš in spregledaš, ko so tvoji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.