Magazin /magazin/vip
114854 ogledov

Ste gledali Tarčo? Erike Žnidaršič take nismo vajeni!

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:49 24.maj 2024.

    Erika že dolgo ni več tisto kar je bila. Škoda, ker svoj čas je bila res prodorna, zdaj pa je samo še moteča.

  • Jernej65 11:28 24.maj 2024.

    Ko se ona loteva in mesari svoje tarče je vse v redu, ko se pa kdo loti nje na enak način, je pa vse narobe.

    • kapibara1 11:59 24.maj 2024.

      Tipično za vse leftarde.. Ko se je pa s kovid dodatki za delo na rtv mastila,, se ji je pa iz ust cedilo

    • Ender3 14:29 24.maj 2024.

      Dodatke jim je delila koruzna koalicija denar pa je bil označen kot helikopterski.

    • Ales Ceglar 14:50 24.maj 2024.

      Jernej, podobno velja za velikega vodjo, sam to ti ni vazno....

    • ico8 15:28 24.maj 2024.

      VSEC??? Samo, ce bi imela crne koze in kugo, bi mi bila bolj vsec.

    • Jernej65 15:42 24.maj 2024.

      Ales Ceglar, če si mislil na Janeza, se strinjam s teboj. Z Eriko se velikokrat strinjam, me pa zmoti, ker se včasih tudi zelo populistično spravi na koga, brez pravih dokazov isto kot Slak na POP TV.

  • Pierre 10:13 24.maj 2024.

    Ne Erika mi ni všeč, pa nisem edini, kdor jo pozna....

    • kapibara1 12:00 24.maj 2024.

      Jest pa bi preživel z njo en vikend paket v Termah 3000

    • lojs 13:18 24.maj 2024.

      uh a bi kakšno oddajo snemal ti kapibara ?

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:36 25.maj 2024.

    A zdej boste začeli temo o razprodaji podjetij,ko je že vse zje in prodano.Pravi gospodar kupuje,slab pa prodaja.Vse ste prodali nikoli več ne bo takih podjetij,in zaćeli bodo uvažati ta črne,ki bodo delali tukaj,in potem jih boste gledali sredi mesta ...prikaži več s tepihi po tleh,pa tako smo bili ponosni na svojo lepo državo.

    • Avatar Leon
      Leon 08:29 25.maj 2024.

      V kolikor bi pred 30 leti ustavili razprodajo in krajo družbenega premoženja ,glavne akterje poslali na 30 letno prevzgojo bi danes bili ŠVICA .

    • munja 08:54 25.maj 2024.

      Leon in zakaj tega nismo naredili???

    • Avatar Leon
      Leon 09:13 25.maj 2024.

      munja ...zato ,ker je NAROD GLUP .Prosto po Jelinčiču ,on točne ve zakaj tako meni .

  • Avatar Zoran
    StarMačk 16:18 24.maj 2024.

    Ančka spet se osredotočaš, čisto po žensko in sprašuješ nepomembne gluposti...

  • jezero 07:27 25.maj 2024.

    Ženska je bila popolnoma nepripravljena. Res bedno. Skoraj kot vedno!

  • Ender3 14:33 24.maj 2024.

    Priznati moram, da me je Erika tokrat všečno presenetila. Mjena podoba je bila dokaj sveža, dokler ni odprla ust in ponavljala isti koncept oddaje. Oddaja je povsem nezanimiva in negledljiva.

    • munja 19:19 24.maj 2024.

      endrek ne filozofiraj, kdo te pa sili, da gledaš. Saj si tudi ti nezanimiv in dolgočasen, pa tečen, pa ponavljaš že milijonkrat eno in isto. Največja katastrofa pa bi bila, če bi te morali še gledat.

  • lojs 13:20 24.maj 2024.

    pa sej zdej se baje na rtv pripravlja nova oddaja, ki bo preizkovala samo tole eriko ... malo več bo reklam, pa primorc bo zrihtal še kakšen milijonček, ... evo, pa bo

    • Ender3 14:22 24.maj 2024.

      lojs, Golob bo moral pokrpati škodo, ki so mu predhodniki, janezovi trojanci povzročili..Sedaj so se janšisti spravili še na Hofer kot, glavnega oglaševalce. Janez trdi da naj skačemo slovenci in ne nek tuj diskontar.

    • lojs 14:33 24.maj 2024.

      zadnjič sem gledal oddajo VEM, kjer je voditelj na začetku postavil vprašanje: kaj pomeni beseda ZAŽAGAN? ... in res sem se nate spomnil ... no, resnica je, da niso uničevali rtv, ampak pač niso nikoli vedeli kaj bi z njim, ...prikaži več tako kot še danes marsikdo ne ve kaj bi z nečim, ko zmanjka dnarja za vzdrževanje ... tudi titejevo ladjo galeb ne vzdržujejo več, le zakaj bi jo

    • Avatar Leon
      Leon 08:27 25.maj 2024.

      lojs...Urbanijo lahko gledaš na TV Velika planina .

  • metod7 10:38 26.maj 2024.

    Erika je ta boljša voditeljica in oseba, le premalo je odločna, ko ji (praviloma člani Slovenske Debilne Stranke) neumorno kradejo sekunde in minute v časovno omejeni oddaji. Takim modelom bi bilo potrebno nemudoma nakazati, v kateri smeri najdejo vrata.

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 18:43 24.maj 2024.

    Erikin novi videz je še nekoliko bolj krasen, kot je bil pred tem. Včerajšnja oddaja mi pa ni bila zanimiva, izredno dolgočasne goste je gostila v studiu. Ko sem jih poslušal, sem zehal, dokler nisem nenadoma med oddajo zaspal. Če ...prikaži več se mi kdaj pojavi težava z nespečnostjo, vem, kaj storiti.

  • Nevica 05:29 25.maj 2024.

    Od cele Tarče je najpomembnejši Erikin videz in potem jo še majčkeno opravljate? Ona je še edina na RTVS, ki vsaj kdaj zadene žebelj v glavo. In takrat čisto premalo ljudi to sliši in vidi, da bi dojeli kam Slovenija ...prikaži več plove....Slovenija je vsak dan dlje od razvitega sveta in jedrne Evrope. Kmalu bo Slovenija v celoti prodana in Golobova vlada niti ne trzne, ker je predvsem balkansko usmerjena in seveda skrbi za Gazo!!!!! Mi pa - tonemo!

  • lojs 13:17 24.maj 2024.

    uh a bi kakšno oddajo snemal ti kapibara

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.