Slovenija
34 ogledov

Štefanec ni ovadil nikogar, samo sebe je prijavil

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 09:38 04.november 2014.

    dragi predsednik Pahor.... Upam, da vas ob vsej tej burleski močno boli glava. KPK je resna institucija in ne parkirišče nesposobnežev ala Štefanec, ki do nastopa funkcije ni imel kaj pokazati. Je hitro prilezel do praga lastne nesposobnosti.

  • sweetdogs 09:52 04.november 2014.

    To, da je Štefanec grobar KPK-ja, je bilo vsem jasno ob imenovanju. Skorumpirancem, ki so blizu oblasti pač ne ustrezajo močno nadzorniki.

  • maresem 09:52 04.november 2014.

    A v tej zaplankani podalpski državi sploh še kaj štima, kot bi moralo?! Da bo iz te države ratal tak gnoj, bi že 91 spokal kufre in odšel.

  • Jagijagi1 09:59 04.november 2014.

    To je ogledalo Slovenije!

  • encijan 12:05 04.november 2014.

    Tako je, če dregneš v rdeči osir! Postavili so ga pa sami.

  • Ferluci 12:29 04.november 2014.

    Pahorja naj bi bolela glava?!? Nikoli! Je preveč naivno samozadovoljen!

  • tomaz 13:01 04.november 2014.

    Če predsednik javno razpravlja o vsebini konkretnih raziskav, ki so še v teku, je po mojem mnenju nekaj hudo narobe...Torej če mu v senatu ni možno dobiti soglasja, se obrne na medije in povdarja svoj "prav imeti"..tako vsaj jaz razumem ...prikaži večzumem vse skupaj od daleč in po podatkih, ki so bili javno povedani v različnih medijih. Vse skupaj diši spet po neki novi politični igrici in ne po strokovnosti, za kar naj bi bila komisija pristojna...

  • Ferluci 12:40 04.november 2014.

    Ta komisija je popoln nesmisel in metanje peska v oči. Treba bi jo bilo že zdavnaj ukiniti - do danes ni naredila nič. Popolnoma nič! Njen namen je zgolj diskreditacija kakšnega človeka. Celo Brutalko je pustila na miru, da o ...prikaži večo drugi rdeči lopovski falangi ne govorimo!

  • vladek 09:33 04.november 2014.

    Tako kot im je Janša bil napoto,tako im je tudi KPK napoto,Bojijo se za svoje privilegije,mislim tiste na vlasti(komunajzare)in njihove satelite

  • valerijakregar 10:09 04.november 2014.

    tale "ping-pong" je načrten.da se zamoti rajo !v nasprotnem primeru bi se že ukvarjali s kresalko in zalarjem, na kakšen način sta v žep v 4 mesecih pospravila 16o.ooo € !gre za denar tudi tistih na minimalcu ...prikaži veču in socialno ogroženih..............se spominjate kresalove, kako je kot ministrica letala po portorožki plaži in "ozaveščala" kopalce pred lopovi !!!!!????????????NORO !!!!!

  • janez-ne-jansa 10:16 04.november 2014.

    Pa kaj je s tem kretenom od Štefanca. Ne zna drugega kot, da se kot papiga ponavlja - jaz ne bom odstopil jaz sem odgovoren - tele. Če bi bil odgovoren do države in državljanov bi že davno odnesel svojo ...prikaži več nesposobno rit nazaj od kod se je vzel... Vrh glave imam že raznoraznih moralnežev in podobnih cepcev kot je ta, ki se zažrejo na funkcije, ki jih niso sposobni opravljat, seveda s političnimi vezami. Aja on ni imel vez on je izstopil iz stranke ko je videl v časopisu da so ga razkrinkali.

  • valerijakregar 15:50 04.november 2014.

    @Ferluci,ma tole njihovo medsebojno dribljanje, Slovencem že krepko načenja živce !naj se pomerijo makar v ringu zaradi mene, mi pa zahtevamo od te j*be*e komisije vsaj poročilo o dosedanjem delu !!!!GA NIss!!!!!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.