Odlično...če ima kdo probleme s prebavo oziroma zaprtjem..Deluje že po 20tih sekundah
Danes pa res že vsak misli, da je pevec.
Vrhunsko, bolje od Pink Floydov...
Sarkazem???
Večina teh naših bendov - kurc od ovce. žal!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Odlično...če ima kdo probleme s prebavo oziroma zaprtjem..Deluje že po 20tih sekundah
Danes pa res že vsak misli, da je pevec.
Vrhunsko, bolje od Pink Floydov...
Sarkazem???
Večina teh naših bendov - kurc od ovce. žal!