V prejšnji sestavi je hitela opozicija kritizirat in obsojat govornike Golobove koalicije v vseh strankarskih in drugih medijih. Sedaj pa, ko sami to z užitkom počnejo pa se bodo dogovarjalu po navodilih predsednika DZ. Dogaja se nam razgradnja parlamentarne demokracije… ...prikaži veče in nihče ne bo mignil s prstom, da preprečimo popolno diktaturo.
Sem že mislil, da se je opravičil svojim volilcem za vse laži in prevare. Ampak to ni potrebe, njegovi volilci so itak tako glupi, da tega niti ne dojamejo.
Ja tebi je to znano, znano pa je kaj so govorili posranci bivše upozicije v celotnem mandatu. Si bo kdo upal dati to na tehnico. Se bodo sedanji ćlani opozicije pustili kratko malo utišati. Sicer gremo na ulice.
Banda Janševa bo še naprej ugašala mikrofone opozicije...
V prejšnji sestavi je hitela opozicija kritizirat in obsojat govornike Golobove koalicije v vseh strankarskih in drugih medijih. Sedaj pa, ko sami to z užitkom počnejo pa se bodo dogovarjalu po navodilih predsednika DZ. Dogaja se nam razgradnja parlamentarne demokracije… ...prikaži veče in nihče ne bo mignil s prstom, da preprečimo popolno diktaturo.
Tebi bebo se razkrajajo možgani od prizadetosti, ker vladajo desni.
torolino motiš se, ne levi, ne desni mi ne vladajo. Uživam pa , da jebem tiste janšiste, ki se morajo preživljati s pisanjem komentarjev..
Delaš budalo od sebe plačanec levi, kot pijanček, ki pravi kako se bo spreobrnil. Sicer pa povej koliko ti plačajo?
Sem že mislil, da se je opravičil svojim volilcem za vse laži in prevare. Ampak to ni potrebe, njegovi volilci so itak tako glupi, da tega niti ne dojamejo.
Upam, da mu Janez kmalu razkaže Dob.....
Na volitvah je pa dobil veliki državnik manj glasov kot Golob! Je postal drugorazredni?
Obnašanje poslancev Svobode je nezrelo, bedno in potencialno kaže na umsko zaostalost. A je res preveč če zahtevamo normalne ljudi v parlamentu?
Ja tebi je to znano, znano pa je kaj so govorili posranci bivše upozicije v celotnem mandatu. Si bo kdo upal dati to na tehnico. Se bodo sedanji ćlani opozicije pustili kratko malo utišati. Sicer gremo na ulice.
Ne ni preveč,samo kar nekaj jih mora iti ven.