Slovenija

Stevanović napovedal razpravo o vedenju poslancev

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • irena213 16:48 02.junij 2026.

    Banda Janševa bo še naprej ugašala mikrofone opozicije...

  • Ender3 17:18 02.junij 2026.

    V prejšnji sestavi je hitela opozicija kritizirat in obsojat govornike Golobove koalicije v vseh strankarskih in drugih medijih. Sedaj pa, ko sami to z užitkom počnejo pa se bodo dogovarjalu po navodilih predsednika DZ. Dogaja se nam razgradnja parlamentarne demokracije ...prikaži veče in nihče ne bo mignil s prstom, da preprečimo popolno diktaturo.

    • Avatar torolino
      torolino 20:57 02.junij 2026.

      Tebi bebo se razkrajajo možgani od prizadetosti, ker vladajo desni.

    • Ender3 22:00 02.junij 2026.

      torolino motiš se, ne levi, ne desni mi ne vladajo. Uživam pa , da jebem tiste janšiste, ki se morajo preživljati s pisanjem komentarjev..

    • Avatar torolino
      torolino 22:12 02.junij 2026.

      Delaš budalo od sebe plačanec levi, kot pijanček, ki pravi kako se bo spreobrnil. Sicer pa povej koliko ti plačajo?

  • niloda 21:28 02.junij 2026.

    Sem že mislil, da se je opravičil svojim volilcem za vse laži in prevare. Ampak to ni potrebe, njegovi volilci so itak tako glupi, da tega niti ne dojamejo.

  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 08:18 03.junij 2026.

    Upam, da mu Janez kmalu razkaže Dob.....

  • jezero 08:23 03.junij 2026.

    Na volitvah je pa dobil veliki državnik manj glasov kot Golob! Je postal drugorazredni?

  • twitko 19:21 02.junij 2026.

    Obnašanje poslancev Svobode je nezrelo, bedno in potencialno kaže na umsko zaostalost. A je res preveč če zahtevamo normalne ljudi v parlamentu?

    • Ender3 22:05 02.junij 2026.

      Ja tebi je to znano, znano pa je kaj so govorili posranci bivše upozicije v celotnem mandatu. Si bo kdo upal dati to na tehnico. Se bodo sedanji ćlani opozicije pustili kratko malo utišati. Sicer gremo na ulice.

    • maček 02:35 03.junij 2026.

      Ne ni preveč,samo kar nekaj jih mora iti ven.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.