Svet
49340 ogledov

Številni odrezani od sveta, zapirali šole

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bobubob 08:04 14.februar 2024.

    Predlani suša, lani poplave, letos pa na Počku že trenirajo - morda za avgustovsko sneženje? Nekoč jim je (od)tam žled prav dobro uspel...

  • MissVeronica0712 13:14 17.februar 2024.

    SOU VERÔNICA, NUNCA POSSO LEVAR VOCÊ ERRADO... CONSEGUI UM EMPRÉSTIMO DE 250.000 COM POUCO JURO DA FONTE ABAIXO... ENTRE EM CONTATO COM A FONTE QUE ME DEU UM EMPRÉSTIMO EM 24 HORAS PARA O SEU. PERMANECEREI ETERNAMENTE GRATO...DAVIDSON ALBERT POR ...prikaži več E-MAIL: {davidsonalbertloan@gmail.com}

  • MissVeronica0712 13:13 17.februar 2024.

    Pročitajte moje svjedočanstvo o tome kako sam dobio brzi zajam od pouzdane tvrtke. Pozdrav, ja sam gospođica Veronica iz Hrvatske. Bio sam u financijskoj situaciji i trebao sam kupiti kuću. Pokušao sam potražiti zajam od različitih kreditnih tvrtki, privatnih i ...prikaži več korporativnih, ali nije išlo, a većina banaka mi je odbila kredit. Ali kako bi Bog htio, upoznali su me s privatnim zajmodavcem koji mi je dao zajam od 90,000 eura i danas imam vlastitu kuću i vlasnik sam tvrtke i trenutno mi je dobro, ak

  • Naklonsky 10:01 14.februar 2024.

    13 cm snega pa res ni neka posebnost …. saj je februar!

  • Plavi-mil 09:54 14.februar 2024.

    Jebemti, pa tako globalno segrevanje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.