Slovenija
1314 ogledov

Nova zaostritev zaradi Stojmenove Duh

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 19:13 23.september 2024.

    Če mene kje ne marajo, se sam odstranim.

    • munja 20:50 23.september 2024.

      Takšni, ki nimajo nič v glavi, se tega, da bi se odstranili, niti ne spomnijo.

  • Ender3 13:59 23.september 2024.

    Opozicija postaja vedno bolj uboga in nemočna v svojem početju..

  • Stane Adamič 12:50 23.september 2024.

    Po moje je spraznila prijateljevo skladišče. Čudi pa me NPU, posebej usposobljeni in plačani kriminalisti??? NIČ, NIČ... a še vedno čakajo, kdaj bo šel Janša v rdečo?????

  • Avatar Leon
    Leon 14:25 23.september 2024.

    Jožef daj pohiti domov živina se dere .

  • Avatar rajko55
    rajko55 09:34 24.september 2024.

    To ni več normalno. Hočeš, nočeš, pa se obnašanje vladajočih prenaša tudi na vse ostale državljane... predvsem na mlajše generacije. Negativne vrline; aroganca, nesramnost in lažnivost postajajo nekaj povsem običajnega....

  • andrija 05:05 24.september 2024.

    ni zasedena,je v dz.Stoji pred vrati preiskovalne komisije in se jim v obraz smeji-kaj mi pa morete...

  • jakec42 13:02 23.september 2024.

    Pa naj jo že enkrat naženejo,takih nesposobnih ministrov,ki delajo škodo res ne rabimo!

    • Ender3 13:56 23.september 2024.

      Morda postopati tako kot, v prejšnji vladi. ? Minister nepreklicno odstopi potem ga njegov šef hibernira v predalu. Sedaj se najde nekaj hujskačev, ki bi ad hock rušili ministra. To razumejo kot del parlamentarne demokracije, ki si jo po svoje razlagajo.

    • Grof 15:15 23.september 2024.

      Duhovo na kolena pa marš čez Kolpo do Vardar river, ….

    • munja 18:00 23.september 2024.

      Endrek spet bluziš in s svojimi blodnjami trosiš smeti??!!

  • Naklonsky 08:33 24.september 2024.

    Sprejmem njeno tezo da je čefurka, migrantka, tujka in ne vem za kaj se še ima. In res je, da se je sama kar dobro ocenila. Pozabila je dodati, da je popolnoma nesposobna in neprimerna za takšno vlogo v Sloveniji!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.