Gorenjska
32208 ogledov

Strela ubila planinca pod vrhom Triglava

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 06:05 28.avgust 2022.

    Vemo, da velikokrat vremenska napoved ne velja. Vseeno pa je v gorah dobro upoštevati, če so za popoldne napovedane nevihte.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 06:05 28.avgust 2022.

    Ampak tele kvazi "planince" pa res nič ne izuči oz. nimajo interesa poskrbeti niti za lastno varnost! Včerajšne vreme je za obisk gora lahko izkoristil samo samomorilec/ka!

  • jakec1575 08:27 28.avgust 2022.

    Drzavljani res ne razumejo pojma verjetnosti udara strele. Splosna verjetnost je res majhna, a ce si na grebenu na 2800m ta verjetnost vidno naraste, kot naraste ob stanju pod osamelim drevesom. S povprecno verjetnostjo si nimas kaj pomagati

  • Boschtjan Zupanchich 07:52 28.avgust 2022.

    V nevihtnih dneh je Velika Neumnost rinjiti v Gore, ker se nemalokrat konča z hujšimi posledicami, če že ne z smrtjo !!! ! !!!

  • Kmodri 08:55 28.avgust 2022.

    Ob nestabilnem vremenu nikoli ne dojema v gore.

  • rd2dmk2 08:25 28.avgust 2022.

    no ja, dragi moji, mene je na debeli peči presenetila snežna nevihta, ko je bilo jasno in sončno do kamor ti seže pogled z vrha tega hriba. torej vremenska napoved je čudna, pa tudi sem bil že med nabiranjem gob, ...prikaži več ko je prihrumela nevihta, je sekalo okol mene in nasulo toče , čez pol ure , pa sem spet veselo pobiral jurčke. bolj me jezijo tisti soteskarji. ti pa nimajo tam kaj iskat, ne v lepem ne v grdem. če hočejo zabavo je tobogam v toplicah, pa naj ga plačajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.