Svet
3590 ogledov

V strelskem pohodu ubil najmanj 20 ljudi, drame še ni konec

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Božidar Dinič 16:16 08.februar 2020.

    NOVI DEL FORTNITE SE SPLAČA

  • Avatar Germilenka
    Germilenka 00:03 09.februar 2020.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite -- Bredhot.Com

  • Avatar Leon
    Leon 15:50 08.februar 2020.

    Razlog več proti nakupu oklepnikov in orožja vojski .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:58 08.februar 2020.

      Ja,samo niso vsi taki kot ti.So tudi borci. Ti itak ne bi rabil orožja,ti bi špecal sosede nasprotniku,toliko da bi jih pobili.

    • maresem 18:48 08.februar 2020.

      Budalo!

    • maresem 18:49 08.februar 2020.

      Budsalo levičarsko... zate je itak tetrapak mleka ali pa mamin sesek.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:32 08.februar 2020.

      Levičar?Prosim?Se raje vržem pod vlak, ali iz kristalne palače.

    • Avatar vec
      vec 20:37 08.februar 2020.

      Leon ti res ne uspeš spravit glave v red, NE vojske pa kaj si normalen, bližamo se časom (na žalost spet) kjer bo vojska še kako pomembna, poglej žide oni so bili prej tako razišljajoči, so jo najbolj pokasirali, od ...prikaži večd takrat Judje imajo eno najboljših armad.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:13 08.februar 2020.

      2.razred OŠ.Ko postajam pionir.Mi pravi mama,"Kam pa ti ob tej uri".Sem ji rekel, grem na zgornjo OŠ na proslavo,da bom dobil rdečo ruto,kapico,da bomo jedli tortico,da dobimo pionirsko knjigo... . Je rekla,"Kaj?Ti pa ne boš bil tlele za sramoto.Dan norcev ...prikaži več so oni imeli febr.. . Samo zato,ker nisem bil prisoten,me je "tršica(razredničarka) in sošolci vrgli v kanto za smeti.Še zdaj imam sliko doma, vsi sošolci in tršica so na njej,mene ni nikjer.Jebo jim pas obraz,zaradi ene klošarske kape

    • Avatar Leon
      Leon 08:05 09.februar 2020.

      Pinkopalinko ....res se mi smiliš . Nujno poišči pomoč .

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:08 09.februar 2020.

      Komunajzarji,dokler niso prišli v parlament, oziroma dokler niso prišli v stik z državnim denarjem,so imeli vsi prazne denarnice,tako kot ti.Pa nikar ne misli,da so imeli usnjene od Samsonita.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.