Slovenija
312 ogledov

Študenti že nekaj časa brez Zoisovih štipendij

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Idila 10:45 20.januar 2016.

    Glede Zoisove je še veliko nelogičnosti. Izjemni dosežki recimo - na številna tekmovanja, na katerih lahko prideš do izjemnih dosežkov, te lahko prijavi samo učitelj, se pravi, da si odvisen od njega. Ta učitelj morda sploh ne ve za tekmovanje ...prikaži več ali ga ne briga, ali te ne prijavi ker po njegovem mnenju nisi dovolj dober ali mu nisi simpatičen. Pa gre štipendija po gobe ...

  • mokmelk 12:43 20.januar 2016.

    Če je to, kar si napisala res, potem je ta štipendija precej arbitrarna.

  • Senior 14:58 20.januar 2016.

    Najbrž je šel denar za migrante in ni denarja. Pri nas je vse mogoče; še malo pa bo voda začela teči v hrib.

  • tita 12:10 25.januar 2016.

    Naša država, ne samo, da ne izstavlja čas odločb in posledično nakazil štipendij, podpira lenuhe.Moja hči že drugo leto nima državne štipendije, ker očitno preveč dela preko študentskega servisa, saj sva presegli cenzus za 0,7%, s tem da sem ...prikaži več jaz v 4urni invalidski, za 4ure pa sem prijavljena, kot iskalka zaposlitve, ki pa jo v šestih letih nisem dobila in predvidevam, da je tudi nebom. Njeni prijatelji, ki pa ne delajo poleg študija, pa imajo vsako leto višje štipendije, kar res ni prav. Hči se mi smili, ker mora zdaj delati še več, da lahko plača stanovanje v MB, hrano, kar je osnova in vse ostalo. Mislim, da je skrajni čas, da se v terj naši ljubi Sloveniji naredi red in naj se končno tisti gor na vladiu malo zamislijo, kako bi lahko z 380eur osebnega dohodka, lahko še študirali svojega otroka???

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.