Slovenija /slovenija/crna-kronika

Študentka ne čuti več noge: Hernijo so mi operirali na napačnem disku

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • radovednica 08:03 22.maj 2026.

    To je naše zdravstvo in še en primer hiperzaslužkarstva raznih kirurgij in Bitenc je prvi med njimi. In spet kar nekdo najet, da izvršuje operacije. Predvsem pa mora biti za te posege ortoped in ne nevrokirurg. Se še kdo spomni ...prikaži več primera gospe iz Mengša, katero je nazadnje rešila ljubljanska ortopedija, potem, ko je vse "zasral" slavni nevrokirurg, dr. Tekavčič. Vse, kar je opisano je povsem realistično (iz svojih dolgoletnih hujših primerov). Upam, da tožbo dobi, ampak, kaj je denar, zdravje?

    • Majazmaja 11:38 22.maj 2026.

      Študentka je šla v zasebno kliniko. Ali niste prebrali članka ali pa ne razumete vsebine.

    • jakec1575 20:21 22.maj 2026.

      javno zdravstvo izvaja specializacije, uvaja nove napredne postopke. Privatnik pa stanca posege z najvisjim zasluzkom. zivela razprodaja zzzs

  • radovednica 08:07 22.maj 2026.

    In še..Iz lastnih izkušenj večkratnih operacij, res hudih primerov, vendar sedaj že v dokaj poznih letih. Predlagam, da pacientka obišče Ljubljano, ker so čakalne dobe predolge, naj se napoti samoplačniško. Lagunamed in zahteva dr. Vodičarja dr. med. vrhunskega strokovnjaka, vodjo ...prikaži več hrbteničnega oddelka na ortopediji. On bo zanesljivo takšen primer rešil, še mnogo hujše je, to pa je najbrž rutina. Veliko sreče!

  • atamama 12:45 22.maj 2026.

    In odškodnina, 50 jurjev??? Simbolična. Zelo veliko ljudi se pusti operirati ''honorarcem'' ki popoldne fušajo. Operacija meniskusa zaključena v pol ure, pacient domov, pokliče zaradi bolečin, po telefonu mirijo, da je normalno. Po treh dneh ga svojci zvlečejo na urgenco ...prikaži več in 3 tedne se trese ali bo zaradi sepse ob nogo ali ne. AMPAK ne v privatni bolnišnici, v JAVNI, na javne stroške... Operater, ki ga je operiral pa se ga še danes izogiba, kaj mislite, zakaj neki? Morda rabi varnostnike ???

  • maček 14:23 22.maj 2026.

    Dohtarji bi morali odgovarjat,za svoje šalabajzerstvo.zakon je potrebno tako spisat,pa bo red.je pa ta ,ao stroka,napihenjena,kot krote.kar se mene tče,je to njihova služba,pa nič več.

  • smejka 10:35 22.maj 2026.

    Najslabša ideja je, če daš mižnost vladanja egoistični in maščevalni isebi.

  • jakec1575 08:46 22.maj 2026.

    privatno zdravstvo bo resilo vse nase probleme?!?!?!

    • Majazmaja 11:39 22.maj 2026.

      Ja, na tak način kot zdravstveno stanje te študentke ...

    • Majazmaja 11:39 22.maj 2026.

      Naj se raje ukvarjajo z botoxom in filerji ...

  • irena213 09:02 22.maj 2026.

    Je vedno treba PREVERIT preden se odločimo!!!!

  • wolfenstein 09:32 22.maj 2026.

    Vsakemu kirurgu je interes operirati. Ker denar... Izhod operacije ni (vedno) njihova glavna skrb

  • Toma 11:07 23.maj 2026.

    ”Kirurgijo”? Kje je ona pametna, ki se ti vsede?!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.