To je naše zdravstvo in še en primer hiperzaslužkarstva raznih kirurgij in Bitenc je prvi med njimi. In spet kar nekdo najet, da izvršuje operacije. Predvsem pa mora biti za te posege ortoped in ne nevrokirurg. Se še kdo spomni… ...prikaži več primera gospe iz Mengša, katero je nazadnje rešila ljubljanska ortopedija, potem, ko je vse "zasral" slavni nevrokirurg, dr. Tekavčič.
Vse, kar je opisano je povsem realistično (iz svojih dolgoletnih hujših primerov). Upam, da tožbo dobi, ampak, kaj je denar, zdravje?
In še..Iz lastnih izkušenj večkratnih operacij, res hudih primerov, vendar sedaj že v dokaj poznih letih. Predlagam, da pacientka obišče Ljubljano, ker so čakalne dobe predolge, naj se napoti samoplačniško. Lagunamed in zahteva dr. Vodičarja dr. med. vrhunskega strokovnjaka, vodjo… ...prikaži več hrbteničnega oddelka na ortopediji. On bo zanesljivo takšen primer rešil, še mnogo hujše je, to pa je najbrž rutina. Veliko sreče!
In odškodnina, 50 jurjev??? Simbolična. Zelo veliko ljudi se pusti operirati ''honorarcem'' ki popoldne fušajo. Operacija meniskusa zaključena v pol ure, pacient domov, pokliče zaradi bolečin, po telefonu mirijo, da je normalno. Po treh dneh ga svojci zvlečejo na urgenco… ...prikaži več in 3 tedne se trese ali bo zaradi sepse ob nogo ali ne. AMPAK ne v privatni bolnišnici, v JAVNI, na javne stroške... Operater, ki ga je operiral pa se ga še danes izogiba, kaj mislite, zakaj neki? Morda rabi varnostnike ???
Dohtarji bi morali odgovarjat,za svoje šalabajzerstvo.zakon je potrebno tako spisat,pa bo red.je pa ta ,ao stroka,napihenjena,kot krote.kar se mene tče,je to njihova služba,pa nič več.
To je naše zdravstvo in še en primer hiperzaslužkarstva raznih kirurgij in Bitenc je prvi med njimi. In spet kar nekdo najet, da izvršuje operacije. Predvsem pa mora biti za te posege ortoped in ne nevrokirurg. Se še kdo spomni… ...prikaži več primera gospe iz Mengša, katero je nazadnje rešila ljubljanska ortopedija, potem, ko je vse "zasral" slavni nevrokirurg, dr. Tekavčič. Vse, kar je opisano je povsem realistično (iz svojih dolgoletnih hujših primerov). Upam, da tožbo dobi, ampak, kaj je denar, zdravje?
Študentka je šla v zasebno kliniko. Ali niste prebrali članka ali pa ne razumete vsebine.
javno zdravstvo izvaja specializacije, uvaja nove napredne postopke. Privatnik pa stanca posege z najvisjim zasluzkom. zivela razprodaja zzzs
In še..Iz lastnih izkušenj večkratnih operacij, res hudih primerov, vendar sedaj že v dokaj poznih letih. Predlagam, da pacientka obišče Ljubljano, ker so čakalne dobe predolge, naj se napoti samoplačniško. Lagunamed in zahteva dr. Vodičarja dr. med. vrhunskega strokovnjaka, vodjo… ...prikaži več hrbteničnega oddelka na ortopediji. On bo zanesljivo takšen primer rešil, še mnogo hujše je, to pa je najbrž rutina. Veliko sreče!
In odškodnina, 50 jurjev??? Simbolična. Zelo veliko ljudi se pusti operirati ''honorarcem'' ki popoldne fušajo. Operacija meniskusa zaključena v pol ure, pacient domov, pokliče zaradi bolečin, po telefonu mirijo, da je normalno. Po treh dneh ga svojci zvlečejo na urgenco… ...prikaži več in 3 tedne se trese ali bo zaradi sepse ob nogo ali ne. AMPAK ne v privatni bolnišnici, v JAVNI, na javne stroške... Operater, ki ga je operiral pa se ga še danes izogiba, kaj mislite, zakaj neki? Morda rabi varnostnike ???
Dohtarji bi morali odgovarjat,za svoje šalabajzerstvo.zakon je potrebno tako spisat,pa bo red.je pa ta ,ao stroka,napihenjena,kot krote.kar se mene tče,je to njihova služba,pa nič več.
Najslabša ideja je, če daš mižnost vladanja egoistični in maščevalni isebi.
privatno zdravstvo bo resilo vse nase probleme?!?!?!
Ja, na tak način kot zdravstveno stanje te študentke ...
Naj se raje ukvarjajo z botoxom in filerji ...
Je vedno treba PREVERIT preden se odločimo!!!!
Vsakemu kirurgu je interes operirati. Ker denar... Izhod operacije ni (vedno) njihova glavna skrb
”Kirurgijo”? Kje je ona pametna, ki se ti vsede?!