Kako hudiča bomo pa v Sloveniji našli tiste z okužbo. Pa kdo bo zaščitil taksiste-pardon policiste, ki prevažajo te ''turiste''? Težka se nam piše, kajne?
Ja zakaj pa mislete da se rine Aleša "nepreklicnoodstopam" Hojsa nazaj za notranje zadeve?? Vodni top se že polni s solzivcem! Sam da letos jim bo še Zoran "resnićniantivaxar" Stevo pomagu! - bo delil nasvete kako se zaščitiš pred okuzbo....na… ...prikaži več tešče pod leden tuš!
Se je že začelo! Čistka vseh anticepilcev, ki ne bodo spoštovali upravičenih ukrepov zdravstvenih strokovnjakov! Po svoje mi je žal teh ljudi, ki bodo umirali v mukah, vendar COVID ni bil dovolj smrten, da bi počistil to zalego kretenov.
Odjebi kreten retardiran!!! Cepljeni ste širili kovid kot po tekočem traku, ker se niste testirali, medtem, ko smo se morali necepljeni testirati in če si bil pozitiven si ostal 10 dni doma!!! No in kdo je potem širil kovid, kreten… ...prikaži več zarukan, pa še 1x, ker vidim, da si bolj počasne pameti,cepiva za virus ebole NI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sem pisal o cepljenju?! Pisal sem o upravičenih ukrepih zdravstvenih strokovnjakov. To pomeni, da če ti nekdo reče, da je karantena, je KARANTENA. Nimaš kaj okrog hodit in se preseravat na piknikih v družbi prijateljev in sorodnikov. Tudi nimaš kaj… ...prikaži več pisati proti takim upravičenim ukrepom in širiti svoje fantazije, da te zdrava prehrana ščiti pred boleznijo.
Evo so se že javili kandidati za Ebolo, da jo bodo raznašali okoli. In ko bodo znanstveniki razvili crpivo, se bodo z vsemi štirimi upirali, da jih ne bi piknili, ker boli!
Kako hudiča bomo pa v Sloveniji našli tiste z okužbo. Pa kdo bo zaščitil taksiste-pardon policiste, ki prevažajo te ''turiste''? Težka se nam piše, kajne?
Puklasti bo razglasil.... Rdečo mrzlico
Pa spet ravno sedaj, ko prihaja vlada, ki nas še kovida ni bila sposobna obranit.
Ja zakaj pa mislete da se rine Aleša "nepreklicnoodstopam" Hojsa nazaj za notranje zadeve?? Vodni top se že polni s solzivcem! Sam da letos jim bo še Zoran "resnićniantivaxar" Stevo pomagu! - bo delil nasvete kako se zaščitiš pred okuzbo....na… ...prikaži več tešče pod leden tuš!
Se je že začelo! Čistka vseh anticepilcev, ki ne bodo spoštovali upravičenih ukrepov zdravstvenih strokovnjakov! Po svoje mi je žal teh ljudi, ki bodo umirali v mukah, vendar COVID ni bil dovolj smrten, da bi počistil to zalego kretenov.
Odjebi kreten retardiran!!! Cepljeni ste širili kovid kot po tekočem traku, ker se niste testirali, medtem, ko smo se morali necepljeni testirati in če si bil pozitiven si ostal 10 dni doma!!! No in kdo je potem širil kovid, kreten… ...prikaži več zarukan, pa še 1x, ker vidim, da si bolj počasne pameti,cepiva za virus ebole NI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sem pisal o cepljenju?! Pisal sem o upravičenih ukrepih zdravstvenih strokovnjakov. To pomeni, da če ti nekdo reče, da je karantena, je KARANTENA. Nimaš kaj okrog hodit in se preseravat na piknikih v družbi prijateljev in sorodnikov. Tudi nimaš kaj… ...prikaži več pisati proti takim upravičenim ukrepom in širiti svoje fantazije, da te zdrava prehrana ščiti pred boleznijo.
Odjebi kreten!!!
Janša naj aktivira svojo ''strokovno komisijo za korono'', je prisegel, da se bo boril za blaginjo...
V SLO pride drug teden z Janšo, Beovičko in Kacotom, razen če ni na Krku.
Evo so se že javili kandidati za Ebolo, da jo bodo raznašali okoli. In ko bodo znanstveniki razvili crpivo, se bodo z vsemi štirimi upirali, da jih ne bi piknili, ker boli!
Boli tebe, ko se trudiš razmišljati 😂😂😂
Pik pik....joj boli....raje ne bi injekcije! A imate tablete? A ne? Pol pa ne bi nič hvala! Sledi pogrebna koračnica.