Zdravje

Sum na ebolo že v dveh sosednjih državah

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 15:24 28.maj 2026.

    Kako hudiča bomo pa v Sloveniji našli tiste z okužbo. Pa kdo bo zaščitil taksiste-pardon policiste, ki prevažajo te ''turiste''? Težka se nam piše, kajne?

  • Kmodri_ 14:48 29.maj 2026.

    Puklasti bo razglasil.... Rdečo mrzlico

  • Ender3 18:04 28.maj 2026.

    Pa spet ravno sedaj, ko prihaja vlada, ki nas še kovida ni bila sposobna obranit.

  • 4krogci 18:07 28.maj 2026.

    Ja zakaj pa mislete da se rine Aleša "nepreklicnoodstopam" Hojsa nazaj za notranje zadeve?? Vodni top se že polni s solzivcem! Sam da letos jim bo še Zoran "resnićniantivaxar" Stevo pomagu! - bo delil nasvete kako se zaščitiš pred okuzbo....na ...prikaži več tešče pod leden tuš!

  • Avatar Človek2025
    Človek2025 12:39 28.maj 2026.

    Se je že začelo! Čistka vseh anticepilcev, ki ne bodo spoštovali upravičenih ukrepov zdravstvenih strokovnjakov! Po svoje mi je žal teh ljudi, ki bodo umirali v mukah, vendar COVID ni bil dovolj smrten, da bi počistil to zalego kretenov.

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 13:01 28.maj 2026.

      Odjebi kreten retardiran!!! Cepljeni ste širili kovid kot po tekočem traku, ker se niste testirali, medtem, ko smo se morali necepljeni testirati in če si bil pozitiven si ostal 10 dni doma!!! No in kdo je potem širil kovid, kreten ...prikaži več zarukan, pa še 1x, ker vidim, da si bolj počasne pameti,cepiva za virus ebole NI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 13:20 28.maj 2026.

      Sem pisal o cepljenju?! Pisal sem o upravičenih ukrepih zdravstvenih strokovnjakov. To pomeni, da če ti nekdo reče, da je karantena, je KARANTENA. Nimaš kaj okrog hodit in se preseravat na piknikih v družbi prijateljev in sorodnikov. Tudi nimaš kaj ...prikaži več pisati proti takim upravičenim ukrepom in širiti svoje fantazije, da te zdrava prehrana ščiti pred boleznijo.

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 13:59 28.maj 2026.

      Odjebi kreten!!!

    • irena213 15:06 28.maj 2026.

      Janša naj aktivira svojo ''strokovno komisijo za korono'', je prisegel, da se bo boril za blaginjo...

    • bandit 15:23 28.maj 2026.

      V SLO pride drug teden z Janšo, Beovičko in Kacotom, razen če ni na Krku.

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 16:10 28.maj 2026.

      Evo so se že javili kandidati za Ebolo, da jo bodo raznašali okoli. In ko bodo znanstveniki razvili crpivo, se bodo z vsemi štirimi upirali, da jih ne bi piknili, ker boli!

    • Avatar Ruska_Zmaga
      Ruska_Zmaga 17:01 28.maj 2026.

      Boli tebe, ko se trudiš razmišljati 😂😂😂

    • Avatar Človek2025
      Človek2025 19:10 28.maj 2026.

      Pik pik....joj boli....raje ne bi injekcije! A imate tablete? A ne? Pol pa ne bi nič hvala! Sledi pogrebna koračnica.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.