Kr neke nebuloze.kašna brezvezniška novica.novica je tud potemtakem,da moja draga peče dober kruh.in piškote.
Ta dva imata pa res dober PIAR! Iz nič vznikajo zgodbe!
In kdo je koga zapustil? To pa ne povedo. To nas preveč ne zanima. Pa vseeno!
Ga drži tud za tretjo nogo?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Kr neke nebuloze.kašna brezvezniška novica.novica je tud potemtakem,da moja draga peče dober kruh.in piškote.
Ta dva imata pa res dober PIAR! Iz nič vznikajo zgodbe!
In kdo je koga zapustil? To pa ne povedo. To nas preveč ne zanima. Pa vseeno!
Ga drži tud za tretjo nogo?