Šport /sport/zimski-sporti
36510 ogledov

Odločitev Slovenke še danes buri duhove: "Po tistem se nisva več videli"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 16:14 30.marec 2024.

    Kaj ne veste zakaj je končala kariero?! ..Ker je pijani Vogrinec sredi noči v Habakuku hotel vdreti v njeno sobo, da bi jo "treniral", sprijenec stari...Ker je bil takrat alfa in omega slovenskega smučanja je imela na voljo le dve ...prikaži več izbiri , noge v luft ali kariero na klin..

    • ico8 19:48 30.marec 2024.

      👍👍👍Tocno, bila je in je se vedno javna tajna- resnica! Drugje so za taksne in podobne stvari storilci se vedno na sodiscih in tudi obsojeni…

    • Idioti 01:34 31.marec 2024.

      To in nekaj zavlačevanja glede izplačila nagrad , morda je tudi to iz maščevanja bremzal isti človek !

  • Idioti 01:38 31.marec 2024.

    Ko pogledam nazaj , mi je to največja muka , ki mi leži na duši , od vsega , kar se je njej , ki bi bila šampijonka šampijonov zgodilo v nadaljevanju kariere . Mogoče jo bi danes prehitela Šifrinova ...prikaži več ,ampak nisem siguren !

  • Idioti 01:29 31.marec 2024.

    Morate vedeti , Tonač to ve , da je na Zlati lisici v KR.gori kot predvoznica in mladinka premagala vso svetovno elito vključno z Vreni . Gledal njeno vožnjo , pod katero sliko na ekranu ni bilo ure in začel ...prikaži večl noreti , kaj dela na stezi . Ko je prišla v cilj , sem ugasnil TV pred začudenimi prijatelji. Kaj si ugasnu. Jaz sem videl vse , kar je bilo potrebno . Ne spomnim se pa več discipline.

  • munja 23:01 30.marec 2024.

    Očitno sta bila zraven, da vse to vesta - ico8 in seveda lucky, kdo pa drug!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.