Slovenija
17 ogledov

Svoji kandidaturi za šefa Združenih narodov "močno privržen"

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 16:03 31.januar 2015.

    Bil je najslabši predsednik, kadarkoli smo ga imeli ali ga bomo sploh lahko še imeli. Samovšečni nastopač.

  • mph 19:44 31.januar 2015.

    Nobenih afer ni bilo. Vse, kar se mu je zgodilo, je bil janšistiov čudežni fotokopirc.

  • dragec 15:39 31.januar 2015.

    ja,klobo, dajo me misli,kako bi bilo lepo videti tvojega vodjo ponovno na Dobu in kako je v tuširnic,i okrožen z mišičastimi tetoviranimi sojetniki in........

  • Papaja Popi 16:10 31.januar 2015.

    mph, točno tako.

  • Johan Spohan 22:04 01.februar 2015.

    No klobasač, a te je partija zadolžila za butasto komunajzarsko klobasanje.

  • Johan Spohan 22:07 01.februar 2015.

    Si pa res dober partijski zagovornik komunajzarja. Verjetno si bil v partiji pa se s klobasanjem očiščuješ tako kot tvoj partijski komunajzarski firer.

  • janez 08:17 02.februar 2015.

    Grdoba grda paglava ...In njegovi: http://youtu.be/JsZAJ6PuSO8

  • sokro 10:01 02.februar 2015.

    Kaj, če o DRUGORAZREDNI TEMI nebi komentirali...!?!

  • dragec 14:12 31.januar 2015.

    Klobo,spet ga klobasaš

  • URIAH HEEP 17:29 31.januar 2015.

    Mah ja, tale Pohar je še ena večja katastrofa.

  • Milan Novak 22:05 31.januar 2015.

    ne pozabit ,da je bil udbovec !

  • nostradamus 11:17 31.januar 2015.

    Mislim da se tukaj dobro vidi razdeljenost slovenskega naroda levica podpira Türka ne glede na vse afere let v sarajevo,pretirano razkosje,tangice in skornji ter drugorazredne teme. Skozi oko nepristranskega opazovalca izgleda mocna osebnost z mocno bazo ki mu od malih ...prikaži večh nog stoji ob strani in ga postavlja na polozaje po nacelu le da je nas a zal so zgoraj navedena dejstva odmevala tudi drugod ne le v sloveniji zato je zagotovo neprimeren kandidat sedaj pa levo usmerjeni gospodje udarite po minusih kriticen sem tako do desnice kot tudi levice.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.