Magazin /magazin/vip
48003 ogledov

Ta ženska je srčna izbranka Baby Lasagne

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pierre 15:09 13.maj 2024.

    Ne briga!!!!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:22 14.maj 2024.

    Ga je mogoče ravno srčna izbranka stala evrovizijske zmage in ali bi, če bi namesto nje imel izbranca zmagal!? Lea Sirk je odkrito povedala, da je strokovna žirija točke razdelila po smernicah, ki jih je dobila od EBU in da ...prikaži več Hrvaška, upoštevajoč te, od žirije več točk ni mogla dobiti!? Ob tem me zanima katere smernice to so potem upoštevale tiste žirije, ki so Hrvate postavile na prvi dve mesti!? Ali pa je EBU smernice morda poslala le državam za katere je vedela, da jih bodo upoštevale!?

  • Toma 05:36 14.maj 2024.

    A je to kaj dobrega za pojest, sicer me ne zanima!

  • Ender3 20:34 13.maj 2024.

    Pa kaj. Kockasti imajo Baby Lazanjo mi pa Damjana Murka. Jaz stavim na slednjega..

  • žurnalWTF 16:11 13.maj 2024.

    Pierre a ne vidiš da je to amaterski medij ki ga brez clickbaitov nobene ne bi niti povohal... Poskrbi da gledaš Žurnal samo z adblockom, ker njim itak ni pomembno nič drugega kot da klikneš na članek ker s tem ...prikaži več služijo. Več klikov = več € od oglasov.... Samo to jim je važno, pred časom je ena njihovih celo nekaj v tem stilu odgovoarjala v komentarjih... Skratka poden od medija, ne vem zakaj ga sploh odpiram...

  • Gandolf 18:34 13.maj 2024.

    Ogrnjen je v zastavo NDH (41-45). Tako imenovano Ustaškio zastavo. Sramota za objavo.

    • Toma 09:08 14.maj 2024.

      To ti je stamparška greška ;-)

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:49 14.maj 2024.

      @Gandolf, drugič predno oddaš kretenizem vsaj prej preveri, ni tako težko! sl.wikipedia.org/wiki/Zastava_Hrvaške... sl.wikipedia.org/wiki/Zastava_Hrvaške#/media/Slika:Flag_of_Croatia.svg

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.