tadej osterc je oce stresnega testa 200 mio v privat zdravstvo. rezultat se daljse cakalne dobe. obravnave v javnem niti priblizno niso tako slabe kot se jih zeli prikazat. Brecelj je potrdil rast stevila zdravnikov v javnem zdravstvu, to pomeni… ...prikaži več manjse dobicke privatnikov in sp zdravnikov. nekateri so na meji rentabilnosti. dokopali bi se radi 7 mrd zzzs. oz po novem 6,3 mrd. kaj to pomeni? podrazitev storitev in manj posegov in pregledov. to pomeni daljse cakalne dobe.
niti en privatnik, privatna zavarovalnica ne placuje ali izvaja specializacij. za javne ustanove je to strosek izgubljenih ur mentoriranja, ce ne drugo, privatnik ukrade gotov izdelek brez stroskov in lahko ponudi boljse placilo. naj privatnik takoj po koncani medicini vzame… ...prikaži več zdravnika in ga specializira. me zanima, ce mu bo pustil svoboden odhod. izvoz izgub in uvoz dobickov, to zna vsak cigo brez osnovne sole.
Po podatkih NIJZ se je skupno število čakajočih med leti 2022 in 2026 povečalo za okoli 1,29 milijona na približno 1,74 milijona evrov. To pomeni 35-odstotno rast.?????
Kdo to razume ?
Nič ne bo, dokler bo zdravstvo zdravništvo to pa ,v stalni vojni z državljani, ki jim dajo možnost študija, ne/delja in izsiljevanja tistih, ki jih plačujejo. Na to ta Osterc pozablja.
tadej osterc je oce stresnega testa 200 mio v privat zdravstvo. rezultat se daljse cakalne dobe. obravnave v javnem niti priblizno niso tako slabe kot se jih zeli prikazat. Brecelj je potrdil rast stevila zdravnikov v javnem zdravstvu, to pomeni… ...prikaži več manjse dobicke privatnikov in sp zdravnikov. nekateri so na meji rentabilnosti. dokopali bi se radi 7 mrd zzzs. oz po novem 6,3 mrd. kaj to pomeni? podrazitev storitev in manj posegov in pregledov. to pomeni daljse cakalne dobe.
niti en privatnik, privatna zavarovalnica ne placuje ali izvaja specializacij. za javne ustanove je to strosek izgubljenih ur mentoriranja, ce ne drugo, privatnik ukrade gotov izdelek brez stroskov in lahko ponudi boljse placilo. naj privatnik takoj po koncani medicini vzame… ...prikaži več zdravnika in ga specializira. me zanima, ce mu bo pustil svoboden odhod. izvoz izgub in uvoz dobickov, to zna vsak cigo brez osnovne sole.
Po podatkih NIJZ se je skupno število čakajočih med leti 2022 in 2026 povečalo za okoli 1,29 milijona na približno 1,74 milijona evrov. To pomeni 35-odstotno rast.????? Kdo to razume ?
Vse naj si T.Osterc zatakne za klobuk, če misli, da bo rešitelj zdravstva.
Srečno, naj rata, zdaj pa ba delo.
Nič ne bo, dokler bo zdravstvo zdravništvo to pa ,v stalni vojni z državljani, ki jim dajo možnost študija, ne/delja in izsiljevanja tistih, ki jih plačujejo. Na to ta Osterc pozablja.