Magazin /magazin/lepota-telo
26401 ogledov

Takšni sta na objavljeni fotografiji, takšni pa v resnici

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ledena 10:55 01.november 2017.

    Ni cudno,da imajo zenske komplekse.......butast podnaslov.Nihce ni perfekten,vsi imamo neke napake in pomanjkljivosti,ampak debelost ne more biti ok.Promovirat te bunke kot nekaj normalnega in druzbeno sprejemljivega je sick.Fejkat samozavest in lagat sebi in okolici,kako dobro se pocutijo v svoji kozi... ...prikaži več my ass.Vlacit odvecno mascobo okoli ni kul.Metat vase toliko hrane,da bi lahko bile sumo borke,fuj.Je pa veliko moskih,ki imajo raje obilnejse bejbe kot pa tiste z normalno tezo.

  • Tine123 16:52 01.november 2017.

    Dve gnusni svinji debeli.

  • Ledena 11:58 01.november 2017.

    Smejka....to ni moj psevdonim,ampak nick.Kakorkoli,debelost NI normalna.Hvala na skrbi,ampak ni potrebe,sem cist ok in "spravljena"s seboj.Bi bilo verjetno bolje,da se posvetite sebi,ne drugim.Verjemite,vam ne bi bilo nikoli dolgcas.Cudovit dan se naprej.

    • supreme 15:52 01.november 2017.

      Psevdonim je enko kot nick..,

    • Ledena 16:07 01.november 2017.

      Kapiram.Psevdonim mi je tak ko da sem neki knjizevnik.V chatih in na netu pa vec al manj vsi recemo nik.Mi je sploh zal,da se na dopustu ne znam brez telefona in da nekaj devatiram,ko mi dol visi za debele babnice.

    • supreme 16:25 01.november 2017.

      Potem pa uzivaj na dopustu....ne se rekreirat prevec😉

    • Ledena 16:31 01.november 2017.

      Hvala,letim ponoci nazaj,jutri delam,prekratko vse skupaj.Rekreacije ni nikoli prevec.😉

    • supreme 18:29 01.november 2017.

      Mas prav......od viska glava ne boli( beri rekreacije)😁😉

    • Ledena 18:41 01.november 2017.

      Kaj smatras pod 'rekreacija'

    • supreme 18:46 01.november 2017.

      Mislim, da je to tema za viber ne za tukaj ....😀🤔

  • supreme 09:43 01.november 2017.

    Verjetno obstajajo taksni ,ki jim je vsec taki kot sta....

  • McClain 08:24 02.november 2017.

    presice mastne zavalene

  • smejka 11:06 01.november 2017.

    Ledena...mislim, da imate pravi psevdonim.Debelost ni zdrava, pametna,...je pa 'normalna'.Posledica česa je, je pa drugo.Ni vedno prenajedanje(čeprav velikokrat), je lahko tudi posledica različnih bolezni.Vsakdo lahko najde svoj vzorec...prav tako ni zdravo pretirano hujšanje,obsedenost s kalorijami.Prav od tu izvira anoreksija, po ...prikaži več novem celo pijanoreksija.Skratka, adijo pamet.Iz članka jaz razberem predvsem to, da so mediji ena sama laž in ne kaj je prav in kaj ne!Najprej se spravite s seboj!

    • Žirafa 22:40 02.november 2017.

      Super komentar. V nekem drugem prispevku se žurnalovci lotevajo suhe hčerke neke manekenke/igralke, pa čeprav dvomim, da kdo od njih ve, zakaj je suha. Tudi suhice niso vse na dietah, sama lahko požrem slona, pa bom še vedno presuha in ...prikaži več že celo življenje poslušam komentarje pametnjakovičev, ki mi svetujejo naj pojem sendvič ali dva.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.