Magazin /magazin/vip
31288 ogledov

Takega talenta v SIT še ni bilo, nato pa ... šok!

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • expost 09:54 13.november 2023.

    Zdaj pa tako. Večina ta-istih gledalcev pravi, da si šolani vokali ne zaslužijo finala. Mislim, da je to dekle zgrešilo finale zato, ker je njena učiteljica petja (vsaj tako je ta navedla na svojem FB profilu) Alenka Gotar in ji ...prikaži več je z razkritjem tega podatka naredila slabo uslugo. Strinjam pa se, da je bil nastop zelo dober in je nase zelo dobro opozorila ter da ima, če bo tako nadaljevala, pred seboj res bleščečo kariero.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:23 13.november 2023.

    Tako na prvo žogo se mogoče zdi, da se je Sofiji zgodila krivica ampak, če si ogledamo njen nastop večkrat je sicer jasno, da je bil to dober nastop, ni pa bil to nastop na nivoju, ki bi gledalca, predvsem ...prikaži več pa poslušalca, pustil odprtih ust. Zato se mi zdi prav, da je žirija v tem primeru dala prednost domačemu tekmovalcu, saj je na vse zadnje šov v prvi vrsti namenjen domačim talentom. Če bi primerjali s športom, tujec mora biti vidno boljši od domačega igralca, da mu trener nameni prednost...

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 12:19 13.november 2023.

    Tako je to,ko talente ocenjujejo netalentirani samovšečneži!!!

  • janez856 18:38 13.november 2023.

    Zanimivi komentarji; počakajmo, kako se bo 'odrezal' priseljeni ukrajinski deček. Nihče ni kriv za svoje poreklo; morda bi se lahko le potrudil glede izobrazbe; KGB je bil razpuščen 06. novembra 1991... Mimogrede, Tjaša, zmagovalka talentov 2019, je večer pred vojno ...prikaži več zapustila Izrael, Naslednje jutro so vpoklicali dva mlada izraelska fanta cirkusanta, s katerima je nastopala. Oba sta bila še isti dan ubita; prosim vse, ki o tem odločate, ne mešajte politike z umetnostjo!!! Vsem pozdrav od Tjaše.J

  • Pierre 09:10 14.november 2023.

    Me zanima zakaj ima ga. Klašnja na fotki tako široko odprta usta... ????

  • Avatar Iuckyss
    Iuckyss 09:42 13.november 2023.

    "Ko se je pred tremi leti z družino iz Rusije preselila v Slovenijo," V zgornjem stavku je vse pojasnjeno...Če bi se preselila iz Ukrajine, bi bila že znana zmagovalka showa...Ja tako to gre kretenlčiči...

    • expost 10:04 13.november 2023.

      Pa saj se v resnici ne išče talente, ampak gledanost. Vsako drugo pričakovanje je naivnost.

    • Avatar Iuckyss
      Iuckyss 10:51 13.november 2023.

      Se mi je zdelo, da bo moj komentar naletel na negativen odziv...Takšne oddaje namreč spremljate zarukanci in takšni zarukanci ste tudi najbolj dovzetni za mainstream medije.. Je pa kar strašljivo koliko osebkov takšne vrste je v Sloveniji.. Mislim idiotov z ...prikaži večz nizkim IQ jem in s težnjo po članstvu v SDSs...

    • janez856 20:38 13.november 2023.

      Imaš prav; pa preberi še moj 'osebni' komentar. LpJ

  • Avatar Garancija
    Garancija 09:56 13.november 2023.

    To so šolani talenti direktno iz rusije s pozdravi od KGB.naivci slovenski

    • expost 10:00 13.november 2023.

      Nekako dvomim, da Alenka Gotar KGBjevka.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 12:02 13.november 2023.

      Ti pa si očitno šolano indoktrinirani butl!

    • Avatar Garancija
      Garancija 08:25 14.november 2023.

      Mačk ne praski se tam kjer te ne srbi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.