Slovenija
21611 ogledov

Tako boste lahko unovčili bone svojih sorodnikov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bodočipartizan 14:52 29.maj 2020.

    Če bi bili papirnati, bi jih protestno zažgal pred parlamentom, tako pa jih samo zapuščam državi, ker ne pristajam na poceni (pod)kupovanje glasov.

    • joco 21:09 29.maj 2020.

      Kaj misliš, da si pameten kot tvoj nik?

    • Naklonsky 09:24 30.maj 2020.

      Pameten kot tvoj fotr, ki je v protest zažgal pet dolarjev.

  • Petea 19:38 29.maj 2020.

    Na Rogli je možno bone koristiti samo za nočitev brez zajtrka.

  • Petea 19:38 29.maj 2020.

    V Kranjski gori se pa še ne morejo odločit.

  • Avatar Carnilitta
    Carnilitta 01:14 30.maj 2020.

    Dobrodošli na najboljšem spletnem mestu za zmenke - B︆︆︆︆r︆︆e︆︆d︆︆︆︆h︆︆o︆︆t︆︆︆︆.︆︆︆︆C︆︆o︆︆m

  • Zikollino 14:22 29.maj 2020.

    Če mii kdo kaj podari, ga tožim! Moj ponos ni naprodaj! Na leto plačam z dohodnino in prispevki par jurjev davka. Sedaj bi mi tale bivši ditektor zdraviliškega kompleksa Podčetrtek, podaril mojih 200€ in od mene celo zahteval, da jih ...prikaži večh porabim v državnih hotelih od koder se bo denar zopet čudežno znašel v blagajni SDS ... Hvala lepa ... turizem se rešuje iz že prej omenjenih, plačanih davkov ... pičkizem ... pička v tem kontekstu pomeni karakter ....

    • Naklonsky 09:30 30.maj 2020.

      Tudi tisti, ki nismo pripadniki leve rase, plačujemo RTV. In to prisilno! Ti, bedak, bi pa teh 200 evrčko lahko pustil tudi na kakšni kmetiji da ti oplemenitijo jajca. Pa še toliko si neumen, da ne veš, da so državna ...prikaži veča podjetja večinoma v rokah levakov. Ko si dokapitaliziral banke, si bil pa srečen. Blagor butastim!

    • Zikollino 14:46 30.maj 2020.

      Naklonsky ... žališ, groziš ... ko boš v temni celici dobil s telefonskim imenikov okoli uhe po glavi, boš pa lulal v hlače in mamico na pomoč klical ... veš zakaj ... ker ti bom eno kazensko ovadbico stisnil ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.